gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kaan yüzünden mi ayrıldılar

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

boşanan ünlüler kervanına katılan Zeynep Tokuş ve Alp Nuhoğlu genç oyuncu Kaan Urgancı yüzünden mi ayrıldılar dedikodusu etrafı sardı.... AYRILIK NEDENİ KAAN MI?
    ZEYNEP TOKUŞ'UN, ALP NUHOĞLU'NDAN BOŞANMASINA AYRILIK DİZİSİNDEKİ ROL ARKADAŞI KAAN URGANCIOĞLU İLE İLİŞKİSİNİN NEDEN OLDUĞU SÖYLENİYOR.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaan yüzünden mi ayrıldılar
    'ARAMIZDA AŞK YOK!'
    ZEYNEP TOKUŞ'UN 1 AY ÖNCE BOŞANDIĞI JİNEKOLOG DR. ALP NUHOĞLU 'ZEYNEP'İN BAŞI ŞİMDİ ÇOK AĞIRACAK. HAKKINDA ÇIKAN AŞK DEDİKODULARINA BAKALIM NASIL KARŞI KOYACAK? KENDİNİ ÇAPKIN ABİLERDEN NASIL KORUYACAK?' DEMİŞTİ...

Zeynep Tokuş2un adı bir kaç gün önce 'ayrılık dizisinde birlikte rol aldığı Kaan Urgancıoğlu ile aşk dedikodusuna karıştı. Zeynep Tokuş 'Aramızda asla bir aşk yok. Söylentiler yalan. Eski eşim Alp haklı çıktı. Adım sürekli birileri ile anılıyor' dedi.

Kaan yüzünden mi ayrıldılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüzünüzü gençleştirmek mi istiyorsunuz

yüzünüzü gençleştirmek mi istiyorsunuz

yanakları dolgunlaştırmak için yüz dolgunlaştırıcı maske yüzünüzü gençleştirmek için yüz egzersizleri yüzü dolgunlaştıran bitkiler yanak dolgunlaştırma Yaşın ilerlemesi ile yüzde yerçekimi, güneşin zararlı etkileri, yüz cildinin yeterli yağ dokusu ve su desteğini kaybetmesi gibi faktörlere bağlı olarak yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Ancak farklı tekniklerle yüzünüzdeki yaşlanma...
  2. Bu yüzden ayrıldık..!

Bu yüzden ayrıldık..!

Bu Yüzden Ayrıldık… İnsanın kaç rengi var değil mi? Bir insan aslında ne kadar çok melodidir. O yüzden belki de bu kadar karmaşık, bu kadar derindir. Bu Yüzden Ayrıldık… Biz seninle ayrıldık çünkü birlikteyken de örtmedi sevgimiz yalnızlığımızın üstünü. Kendimizi hep tek hissettik. Yalnızlığın soğuğu yerleşmişti ellerimize, birbirimize dokunurken üşüdük. Birlikte çok renkliydik. Sen...
  3. Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

Rafet El Roman Hürrem Yüzünden Sevgilisiyle Ayrıldı!

rafet el romanın sevgilisi rafet el roman hürrem rafet el roman sevgilisiyle ayrıldı, hürrem ayrılığa sebep oldu, meryem uzerli ve rafet el roman, dedikodular, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultanı Meryem Uzerli,Rafet El Roman'ın bir süredir aralarının soğuk olduğu sevgilisiyle ayrılmalarına sebep oldu.Haber aynen...
  4. Arsa Turan Sinem Kobal Yine mi Ayrıldı?

Arsa Turan Sinem Kobal Yine mi Ayrıldı?

arda turan haberleri, sinem kobal haberleri, arda turan sinem kobal Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü çiftlerinden Arda Turan ve Sinem Kobal'ın yine ayrıldığı iddia edildi. 3 yıllık ilişkileri boyunca bir dargın bir barışık olan Turan ve Kobal çiftinden Sinem KObal, evlilik tarihleri yeniğden ertelenince ayrılma kararı aldı. Basın yazmaktan yoruldu onlar yorulmadı, işte haberin...
  5. İşten  isteğimle ayrıldım ihbar tazminatı alabilir miyim?

İşten isteğimle ayrıldım ihbar tazminatı alabilir miyim?

işten ayrıldım ihbar tazminatı alabilirmiyim,işten kendi isteğiyle ayrılan işçi ihbar tazminatı alabilir mi,işten kendim ayrıldım ihbar tazminatım yanmış mıdır,ihbar tazminatı alabilmek için hangi koşullar gerekir, İş sözleşmelerinin feshinden önce bildirim süresine bağlı kalınarak diğer tarafa yazılı bildirimde bulunulması esastır. İşten ayrılmak (istifa) isteyen işçi, sağlık nedenleri,...

Sayfayı Paylaş