gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kabadayı film tanıtımı!!!

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yapım : Türkiye
    Tür : Macera
    Yönetmen : Ömer Vargı
    Senaryo : Yavuz Turgul
    Oyuncular : Kenan İmirzalıoğlu, Rasim Öztekin, Şener Şen, İsmail Hacıoğlu, Aslı Tandoğan, Candan Sabuncu, Rana Cabbar, Atilla Pekdemir
    Yapımcı : Ömer Vargı, Mine Vargı, Murat Akdilek
    Görüntü Yönetmeni : Ferenc Pap
    Müzik : Benjamin Walken Beladi
    Dağıtım : UIP Filmcilik
    Süre : 2 saat, 20 dk.
    Gösterim Tarihi : 14 Aralık 2007

Konu:Meşhur Kabadayılardan Ali Osman (Şener Şen) eski günlerine veda etmiştir. Beklenmedik bir anda yıllardır görmediği ve aşık olduğu kadının izini bulur ve bir oğlu olduğu haberiyle sarsılır. Oğlu Murat (İsmail Hacıoğlu) sevgilisi Karaca (Aslı Tandoğan) ile bir barda çalışmaktadırlar. Karaca’ya yıllardır aşık olan mafya üyesi Devran ise(Kenan İmirzalıoğlu) kızı geri alabilmek için herşeyi göze almıştır. Ali Osman’ın artık tek amacı oğlu Murat ve sevgilisi Karaca’yı canı pahasına korumaktır. Devran için hayattaki tek amaç Karaca’dır ve yoluna çıkan herşeyi ve herkesi yok etmeye hazırdır....”

kabadayı film tanıtımı!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahtekar film tanıtımı

Sahtekar film tanıtımı

sahtekar filmi sahtekar filminin sonu FİLMİN FRAGMANINI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ ARKADAŞLARIM. 360304 Sahtekar Açıkçası Sahtekar filmini sinemada izlerken Angelina Jolie'ı tanımakta zorlandım. O seksi ve cazibeli kadın nasıl olurda bu kılık kıyafete girip böyle bir oyunculuk böyle bir karakter canlandırabilir anlamakta baya zorlanmıştım. Bilemiyorum Angelina Jolie Sahtekar filmindeki...
  2. Güz Sancısı Film Tanıtımı

Güz Sancısı Film Tanıtımı

Tür : Dram Gösterim Tarihi : 23 Ocak 2009 Yönetmen : Tomris Giritlioğlu Senaryo : Nilgün Öneş , Etyen Mahçupyan , Yılmaz Karakoyunlu (Kitap) Yapım : 2008, Oyuncular Murat Yıldırım (Behçet) , Beren Saat (Elena) , Okan Yalabık , Belçim Bilgin Erdoğan (Nemika) , İlker Aksum , Hüseyin Avni Danyal (Kenan Bey) , Umut Kurt , Avni Yalçın , Tuncel Kurtiz (Kamil Efendi) , Zeliha Berksoy...
  3. The Spirit Film Tanıtımı

The Spirit Film Tanıtımı

Yönetmen: Frank Miller Oyuncular: Jaime King, Gabriel Macht, Dan Gerrity, Scarlett Johansson Dil: İngilizce Tür: Fantastik, aksiyon Sincity, 300, ve Elektra'nın yazarı ve Sincity üçlemesinin yönetmeni Frank Miller bu kez Will Eisner'ın çizgi romanını beyazperdeye aktardı. Filmin senaryosu da Miller'a ait. Konusu Spirit, maskeli ve etrafı güzel kadınlarla dolu bir...
  4. Nefes Film Tanıtımı

Nefes Film Tanıtımı

Az izleyicili bir seansda, ışıkların bir kısmının sönüp filmin jeneriğinin akmaya başlamısıyla film üzerine düşünmeye başlamam bir olmuştu.Rus ekolünden bir ritmle akan filmde karşılaşacağımın, düşük bir tempo ve o ekole öykünen bir yönetim tarzıyla sanatsal kaygıların ağır bastığı bir sinema diline sahip, yoğun dikkat harcamam gereken bir seyir olacağıydı... Bir an soyut bir tablonun...
  5. "Pıtırcık" film tanıtımı

"Pıtırcık" film tanıtımı

Komedi filmlerinden hoşlananlar için işte ailece seyredebileceğiniz çocuklarınızın oldukça keyif aldığı gibi bu keyiften sizlerinde alacağınız bir film olan "Pıtırcık"Film tanıtımı ve resimleri Vizyon Tarihi : 15 Ocak 2010 Süresi : 91 dak. Yönetmen : Laurent Tirard Tür : Aile, Komedi Senaryo : Alain Chabat, René Goscinny Görüntü Yön....

Sayfayı Paylaş