gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kabak çekirdeği kilo yaparmı bilen var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar yaz geliyor film ve tv izlerken kıştan kalma alışkanlık yazında yapıyorum kabak çekirdeği yiyorum acaba kabak çekirdeği kilo yapar mı böyle birşey duydunuz mu ? Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kabak çekirdeği kilo yaparmı bilen var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabak çekirdeği

Kabak çekirdeği

bebeklerde kabak çekirdeği gebelikte kabak çekirdeği hamilelikte bebeklere Kabak çekirdeği birçoğumuzun zevkle yediği bir kuruyemiş. Aslında yine bir çoğumuzun da bilmediği bir sağlık kaynağı. Kabak çekirdeği ciddi bir bağırsak kurdu düşürücüdür. Tuzsuz tüketildiğinde çok hızlı ve etkili bir şekilde tenyanın dökülmesine neden olur. Bunun için çocuklarda 40g büyüklerde 100g tuzsuz kabak...
  2. Bilen var mı??

Bilen var mı??

Evet meleklerim güzel ve trajik bir zeka sorusuyla karşınızdayım:DBu sorunun cevabını hemen netten bakıp bulmaya çalışan ve bulup cevabı yazan arkadaşlar lütfen onun yerine kendi kafanızdan geçen cevabı yazın:DDoğru olsun yada olmasın yazın:DMaksat eğlenmek:D :n028: İŞTE SORU Bir oğlan ve bir kız kardeşlermiş bunların tam önünde bir şelale varmış annesi ve babası bu şelalenin arkasındaymış...
  3. Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Kızlar Hamilelikte kilo alım hesabı nasıl yapılıyor bilen var mı

Kızlar 8 aylık hamileyim ve ben hamiş kalmadan önce 49 kilo idim. Bu hamilelikteki kilo alma şeysi nasıl yapılıyor ki misal ben şimdi toplamda 17 kilo almışım kızlar düşününsene onnnyedi kilooo peki şunu merak ediyorum. Toplamda kaç ile kaç kilo arasında kilo alınıyor. Bunun bir hesap cetveli vs varmı hani boya ve eskiloya göre orantısını arıyorum. Cevap verirseniz sevinirim.
  4. Kabak Çekirdeği Kilo Aldırır mı ?

Kabak Çekirdeği Kilo Aldırır mı ?

kabak çekirdeği kabak çekirdeği kilo yapar mı kabak çekirdeği kilo aldırır mı Ufak tefek , atıştırmalık, eğlencelik çerez olduğuna bakıp avuç avuç kabak çekirdeği tüketenlere sesleniyoruz melekler :) Eğer kilo probleminiz varsa dikkatli olun, çünkü kabak çekirdeği kilo yapar. :tik: Kabak çekirdeğinin iç kısmı yüzde 45-50 civarında doymamışlık bakımından zengin (oleik, linoleik asit) koyu...
  5. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...

Sayfayı Paylaş