gebe

Kabak lifi kesesi kullan varmı??

Konu, 'Vücut Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    hmm aslında bende duymuştum ama kullanmamıştım...dur bakim bende alim :D

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu yil yaz tatilinde aldim ama daha kullanmak nasip olmadi :D merka ettigim kullandikdan sorna kullanma süresi nekdr yani eskimesi, veya küf feln olusurmu bu liflerde???

3. cvp:
    kabak lifi üreticisi olarak kullandıktan sonraki süre yırtılıp kullanılamaz hale gelene kadardır..eğerkii lifi kullandıktan sonra lifte kararma yada buna benzer siyahımsı lekeler olursa onu atın o lifler ithal liftir kararmalar küflenmeler olabiliyor en kaliteli lif bizim yörede (antakya) ve mısır ülkesinde nil nehri kıyısında yetişenidir...

4. ayse-hatun

ayse-hatun Forum Okuru

geçen facebook ta tesadüfen rasladım çok ucuza kabak lifleri buldum, oradaki adrese mail attım hemen bana döndüler antakyada üretiliyormuş, hesap nolarına lifin parasını gönderdim bir sonraki gün kargo elime geçti çok güvenilir tavsiye ederim canlarım ayrıca lifler çok güzeldi aktarlarda satılanlardan daha temizdi, üstelik işe yarıyo :)) goglede AZAZİ NATUREL LİF die aratın hemen çıkıyor

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

selüliteeee iyi geliyo muuu ve ne kadar zamanda geçirirr şimdiden teşekkürleeeerrr :)

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayrıcaaa fiyatı ne civardaaaa ve nasıl kullanılıyo ayrıntılı olarak cevaplarsanız sevinirimmmmm :)

7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    989
    Ödül Puanları:
    163
    bende bu gün aldım özlleikle bacakta oluşan batıkalr için yaptım baya bi faydası oldu khem yumaşıck oldu bacaklarım hemde kılların kökleri dışaır doğru çıktı epilasyon yaparken kolaylık sağalrr

8. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    :utan:Ben ilk defa duyuyorum kizzz iyimis ya ne guzel bende de batik cok oluyo. Her yerde satiliyomu yoksa siparis falanmi veriyosun? Bende isteyimde getirsinler Türkiye den:D:D

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

kuzu ben kabak lifini yaklasık ıkı yıldır duzenlı kullanıyorum cok memnunum tavsıye edıyorum selılutşerı falan gıdermıyo ama :) acayıp temızlenmıs hıssedıyosun oradada vardır arastır hatta daha ıyısı v ardır kuzu aktarlara bak bulursun canım batık olusumunu onluyo ve gercekten olu derılerden kurtuluyosun purussuz oluyosun kulatavsıye edıreeem

karakuzu bunu beğendi.
  10. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben ilk bakardım hep bu ne acaba ne tuhaf bişe neresinden ne oluyor die aktalarda görünce hahaha batıklara iyi geliyorsa harika bende alim bakim ne işe yaradınıda öğrenmiş olurum :D:D

11. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ne aktari yaffruuummmmm hahaha hahaha hahaha

12. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bende alicaaaaammmmmm :deli:
    Bi arastiriyim burda bulabilcekmiyim bakalim :hıms:

13. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    989
    Ödül Puanları:
    163
    kılza ben a101 den aldım set olarak 5 tl ye hem vucut için hem yüz için vardı bide nomal kese ide topuk için taş vardı aktaralrdada satlıyor teki 5 tl her yerde bulmka kolay

Kabak lifi kesesi kullan varmı?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabak

kabak

kabak çeşitleri dikenli faydaları süs çeşitleri (Küerbis / Courge / Gourd / Cucurbita / ) Bir yillik, sürünücü otsu bir bitki. Gövdeleri tüylü sürünücü olup, silindir biçimindedir. Kökleri uzun ve ig seklindedir. Yapraklar tüylü, büyük, böbrek veya kalp seklinde, bes parçali, uzun saplidir. Çiçekler tek eseylidir. Erkek çiçekler sarimsi renkte büyük, disi çiçekler daha küçüktür. Meyveleri...
  2. Kabak

Kabak

(Küerbis / Courge / Gourd / Cucurbita / ) Bir yillik, sürünücü otsu bir bitki. Gövdeleri tüylü sürünücü olup, silindir biçimindedir. Kökleri uzun ve ig seklindedir. Yapraklar tüylü, büyük, böbrek veya kalp seklinde, bes parçali, uzun saplidir. Çiçekler tek eseylidir. Erkek çiçekler sarimsi renkte büyük, disi çiçekler daha küçüktür. Meyveleri çesidine göre küremsi, silindir veya yumurtamsi...
  3. Gonal-f kullan varmı?????

Gonal-f kullan varmı?????

Selam melekler; Ben 5 yıllık evliyim. Daha önce bir gebelik geçirdim. Ama 5 aylıkken onu kaybettim.Uzun zamandır bebiş istiyorum ama olumlu sonuç alamadım. 2 defa klomen kullandım birinde yumurta çatlatma iğnesi oldum diğerinde kendiliğinde yumurtanın çatlamasını bekledim.Ama sonuç olumsuz oldu. 1 sene kadar tedaviye ara verdim. Geçen ay tekrar tedaviye başladım. Dün gonal - f adında yumurta...
  4. kabak lifi

kabak lifi

kabak lifinin ücreti ne kadardır??
  5. Kabak tatlısı nasıl yapılır pratik tarifi olan varmı

Kabak tatlısı nasıl yapılır pratik tarifi olan varmı

Selam.Ben ilk defa kabak tatlısı yapacam da acaba en pratik olarak nasıl yapılıyor kabak tatlısı, eşime sürpriz yapacam :)

Sayfayı Paylaş