gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kabak lifi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kabak lifinin ücreti ne kadardır??

kabak lifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lif

Lif

Yükte ağır, değerde hafif olan mala yahut elbiseye delalet eder.Rüyada lif görmek, erkek veya kadin için elblseye isarettir. Bazen de lif görmek, agir bir mala isarettir
  2. kabak

kabak

kabak çeşitleri dikenli faydaları süs çeşitleri (Küerbis / Courge / Gourd / Cucurbita / ) Bir yillik, sürünücü otsu bir bitki. Gövdeleri tüylü sürünücü olup, silindir biçimindedir. Kökleri uzun ve ig seklindedir. Yapraklar tüylü, büyük, böbrek veya kalp seklinde, bes parçali, uzun saplidir. Çiçekler tek eseylidir. Erkek çiçekler sarimsi renkte büyük, disi çiçekler daha küçüktür. Meyveleri...
  3. Kabak

Kabak

(Küerbis / Courge / Gourd / Cucurbita / ) Bir yillik, sürünücü otsu bir bitki. Gövdeleri tüylü sürünücü olup, silindir biçimindedir. Kökleri uzun ve ig seklindedir. Yapraklar tüylü, büyük, böbrek veya kalp seklinde, bes parçali, uzun saplidir. Çiçekler tek eseylidir. Erkek çiçekler sarimsi renkte büyük, disi çiçekler daha küçüktür. Meyveleri çesidine göre küremsi, silindir veya yumurtamsi...
  4. kabak yemeği

kabak yemeği

kabak yemekleri kabak yemeği çeşitleri yemegi cesitleri yemek çeşitleri yemekleri canım annemin yaptığı yemeklerdendir ve en çok sevdiğim yemekti çocukken hafif sağlıklı ve lezzetli mutlaka deneyin MALZEMELER: * 2-3 tane orta boy patlıcan * 1-2 tane kabak * 3-4 tane yeşil biber * 2 tane orta boy soğan * 3-4 diş sarımsak * 3 tane büyük boy domates * 1...
  5. Kabak lifi kesesi kullan varmı??

Kabak lifi kesesi kullan varmı??

kabak lifi kesesi kabak lifi kullanımı nasıl kullanılır kesesi fiyatı Nükhet duru bir programda anlatmıştı, her zaman banyoda kabak lifi ile tüm vucudunu, cildi pembeleşinceye kadar keseliyormuş. ciltin pembeleşmesi içinde biraz sert davranıyormuş ki kan dolaşımı hızlansın, ölü deriler gitsin. ben aklıma geldikçe böyle uğraşıyorum ama çoğu zaman unutuyorum sabunluk niyetine kullanıyorum...

Sayfayı Paylaş