gebe
  1. elane

elane Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kabaklar aşkına;)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elane tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kabaklar aşkına;)
    sonuncusu hormanlu eelllaaammm:):):):):):)emegıne saglık

Kabaklar aşkına;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabak bayıldı

kabak bayıldı

Malzemeler: - 1 kg.kabak, - 2 adet domates, - 3 adet soğan, - 1/2 su bardağı zeytinyağı, - 8-10 diş sarmısak, - 2 tatlı kaşığı toz şeker, - Yeteri kadar tuz, - 1/2 demet dereotu. Yapılışı: Kabakların üzerini kazıdıktan sonra kabak oyacağı ile içlerini çıkartın. Kabakları uzunlamasına ikiye kesip yıkadıktan sonra bir tepsiye dizin. Soğanları halka halka doğrayın. Kızdırılmış yağda...
  2. kabak

kabak

kabak çeşitleri dikenli faydaları süs çeşitleri (Küerbis / Courge / Gourd / Cucurbita / ) Bir yillik, sürünücü otsu bir bitki. Gövdeleri tüylü sürünücü olup, silindir biçimindedir. Kökleri uzun ve ig seklindedir. Yapraklar tüylü, büyük, böbrek veya kalp seklinde, bes parçali, uzun saplidir. Çiçekler tek eseylidir. Erkek çiçekler sarimsi renkte büyük, disi çiçekler daha küçüktür. Meyveleri...
  3. Kabak

Kabak

(Küerbis / Courge / Gourd / Cucurbita / ) Bir yillik, sürünücü otsu bir bitki. Gövdeleri tüylü sürünücü olup, silindir biçimindedir. Kökleri uzun ve ig seklindedir. Yapraklar tüylü, büyük, böbrek veya kalp seklinde, bes parçali, uzun saplidir. Çiçekler tek eseylidir. Erkek çiçekler sarimsi renkte büyük, disi çiçekler daha küçüktür. Meyveleri çesidine göre küremsi, silindir veya yumurtamsi...
  4. kabak yemeği

kabak yemeği

kabak yemekleri kabak yemeği çeşitleri yemegi cesitleri yemek çeşitleri yemekleri canım annemin yaptığı yemeklerdendir ve en çok sevdiğim yemekti çocukken hafif sağlıklı ve lezzetli mutlaka deneyin MALZEMELER: * 2-3 tane orta boy patlıcan * 1-2 tane kabak * 3-4 tane yeşil biber * 2 tane orta boy soğan * 3-4 diş sarımsak * 3 tane büyük boy domates * 1...
  5. Kabak Mücver

Kabak Mücver

Kabak yemekleri, Kabak Mücver, Mücver, Kabak Mücver Tarifi, Sebze Yemekleri Selam melishler.. ben gecenlerde Kabak Mücveri yapmistim - annem cok begendi & tarifi sizlerle paylasmak istedim :) Gerci Foto cekmedim - gerekirse internetten aliriz artik :D:D Malzemeler 4 adet orta boy kabak 3 Yumurta 3 kahve fincanı Un 1 demet taze Sogan 1 demet dereotu 1 demet taze nane...

Sayfayı Paylaş