gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kabarık Gelinlik Modelleri 2014 Modası

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kabarık gelinlikler 2014 kabarık gelinlikler 2014 kabarık gelinlik modelleri

Sevgili melekler, sevdiğiniz insanla bir ömür boyu birlikte olmaya evet dediğiniz o özel günde, hayalinizdeki kabarık bir gelinlikle prensesler gibi olmak, zerafetinizle herkesi büyülemek istiyorsanız, 2014 kabarık gelinlik modellerimizi gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Her yıl gelinlik modellerinde değişiklik olsa da kabarık gelinliklerin yeri her zaman başka oluyor. Biz de 2014 yılında dünyaevine girecek meleklerimiz için 2014 kabarık gelinlik modellerini galerimizden paylaşıyoruz...

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    7 ve 17 deki gelinlikler güzelmiş gerçi geçti izden evlenecek kızceler baksın beğensin :)

Kabarık Gelinlik Modelleri 2014 Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kabarık 2012 model gelinlikler

kabarık 2012 model gelinlikler

Önümüzde ki yaz evleneceğim, bana önümüzde ki senenin şöyle kabarık gelinlik modellerinden örnekler verebilir misiniz acabaa??
  2. 2014 Gösterişli Kabarık Gelinlik Modelleri

2014 Gösterişli Kabarık Gelinlik Modelleri

kabarık gelinlik modelleri, kabarık gelinlikler, 2014 kabarık gelinlik modelleri Kabarık ve gösterişli gelinlik modellerini oldum olası beğenmişimdir. Bende evlenirken tercihimi kabarık gelinlik modelinden yana kullandım. Bana göre kabarık gelinlikler gelinlere çok yakışıyor. Adeta bir peri kızına dönüyorsunuz:) Tabi bunun yanında sade gelinlik modelleri yada farklı gelinlik tercihlerinide...
  3. 2014 Straplez Kabarık Gelinlik Modelleri

2014 Straplez Kabarık Gelinlik Modelleri

2014 straplez gelinlik modelleri, 2014 kabarık gelinlik modelleri, 2014 gelinlik modelleri Bir genç kızın hayatının en özel ve mutlu gününde içine sinen beğendiği gelinliği giymesi kadar güzel ne olabilir ki... Bazen düğün telaşı aylar öncesinden başlar ve en zor kararlardan biride gelinlik modeli tercihidir. Gelinlik modelinde ekseri akraba ve yakın dost çevresinin de fikirleri alınarak en...
  4. Sade ve Şık Gelinlik Modelleri 2014 Modası

Sade ve Şık Gelinlik Modelleri 2014 Modası

sade gelinlikler, sade gelinlik modelleri, zarif gelinlikler Sade, şık ve zarif. Her genç kızın düğün günü olmak istediği bu değil midir Melekler? Zaten son yıllarda o gösterişli gelinlikler, taşlar, drapeler, fırfırlar tedavülden kalktı. Artık trend sadelik, doğallık ve bunun yanında zerafet ve şıklık. Siz de böyle düşünenlerdenseniz, 2014 yılının hem sade hemde en şık modellerinin yer...
  5. Kabarık Kuyruklu Gelinlik Modelleri

Kabarık Kuyruklu Gelinlik Modelleri

kabarık gelinlik modelleri, kabarık etekli gelinlik modelleri, kuyruklu gelinlik modelleri, uzun kuyruklu gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri 2015 Yakın bir zaman da dünya evine girecek gelin adayları için en yeni gelinlik modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Kabarık etekli gelinlik modelleri ve uzun kuyruk tasarımını aynı model de bulmak isteyen gelin adaylarına özel...

Sayfayı Paylaş