gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kabarık Kek Yapmanın Pratik Yolları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kabarık kek nasıl yapılır, kabarık kek tarifi, kabarık kek yapılışı Her bayan kekinin lezzetli ve kabarmasını ister. Bazen tüm emeklere rağmen kekiniz sizi hayalkırıklığına uğratır ve kabarmaz. Bu durumda heleki misafirleriniz varsa kimin canı sıkılmaz ki... Kekinizin istediğiniz şekil de kabarması için sizlere bazı tüyolarda bulunacaz. Bu tüyolar ile kekiniz kabararak konuklarınız için görsel olarak da çok hoş bir ikram haline gelecektir;)

kek.jpg

smiley, Asena_Sule ve TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de naçizane tüyolarımı paylaşayım. Zira şimdiye kadar kabarmayan kekim olmadı. Herkes tüyo isteyip duruyor :D:D Süt ve yumurta oda sıcaklığında olacak.
    Vaktiniz varsa unu eleyin ama ben elemesem de kabarıyor :D:D
    Bilinenin aksine keki soğuk fırına verin. Zira sadece mayalı gıdalar sıcak fırına verilir ki mayası kaçmasın. Bunun dışında kek, börek soğuk fırına verilir ;)

smiley ve Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    yumurtaısz kekein püf noktası lazım bana hahahaha :)

smiley bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bana tek kekde degıl herseyde püf noktası lazım :utan: elım ayağıma dolanıyor mutfakta yahu
    bı 4/4lük ev hanımı olamadım :cry:
    bugün sarma pısırdım hahaha 3 defa tencere degıstırdım ocağın halı ıse ıcleracısıydı.. Allahtan pısırıkken kımse görmüyor benı... hahaha pısdıkten sonra cok sükür cogunun tadı güzel oluyor...

TİTAN bunu beğendi.
Kabarık Kek Yapmanın Pratik Yolları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fırın temizlemenin pratik yolları

Fırın temizlemenin pratik yolları

fırın temizlemenin püf noktaları fırın temizlemek içi temizliği temizleme kendini temizleyen Fırınınız kirlendiğinde onu temizlemenin bir çok pratik yolu var.Ama siz bilmiyorsunuz benim gibi değil mi:DAma önemli olan temizliğin püf noktalarını bilmekmiş. :deli::deli: İşte fırın temizliği için birkaç minik ipucu.. Set üstü ocağınızın başlıklarını folyo kağıdı ile kaplayarak lekelenmesini...
  2. Pratik kek tarifi

Pratik kek tarifi

kek tarifleri Nefis bir kek tarifi melişlerim buyurun:) Malzemeler 3 yumurta yarım su bardağı sıvıyağ 1 su bardağı pudra şekeri 1 paket kabartma tozu yeterince un Hazırlanışı Yumurta ve pudra şekerini derin kaba alın.Köpürene dek mikserle çırpın sıvı yağ ve kabartma tozunu ilave edin.Boza kıvamına gelene kadar un ekleyip kaşıkla karıştırın.Kare fırın tepsisini yağlayıp karışımı...
  3. Temizlik Yapmanın Pratik ve Eğlenceli Yolu

Temizlik Yapmanın Pratik ve Eğlenceli Yolu

temizlik yapmanın püf noktaları banyodaki kireç lekeleri evde temizlik yapmanın püf noktaları Sonbahar temizliğini yapmayanlar ve yaklaşan bayram için bayram temizliği yapacaklar için temizlik yapmanın pratik yollarını veriyorum size :tik: Sonbahar temizliğine kaç farklı açıdan bakabilirsiniz? Örneğin yapacağınız temizliğin çok eğlenceli olmasını ya da hangi lekenin nasıl çıkacağını...
  4. Diyet Yapmadan Zayıflamanın Yolları!

Diyet Yapmadan Zayıflamanın Yolları!

diyet yapmadan zayıflama, diyet yapmadan zayıflanır mı, diyetsiz zayıflama Sevgili melekler, kilo problemi yaşıyor ve diyet yapmaktan nefret ediyorsanız, bazı noktalara dikkat ederek pekala kilo verebilirsiniz. Sevdiğiniz yiyeceklerden de mahrum kalmadan kilo verebilmek için yaşam tarzınızı değiştirmeniz ve biraz hareketli olmanız yeterli. İşte diyet yapmadan kilo vermenin sırları......
  5. Hızlı Temizlik Yapmanın Pratik Yolları

Hızlı Temizlik Yapmanın Pratik Yolları

hızlı temizlik nasıl yapılır,temizlik yapmanın püf noktaları,en hızlı şekilde temizlik nasıl yapılır,hızlı ev temizliği nasıl yapılır, Temizlik yaparken daha az enerji harcamak ve zamandan kazanmak elbette istersiniz. Aslında temizlik yapmak püf noktalarını bildiğiniz taktirde düşündüğünüz kadar da zor değildir. Daha hızlı hareket ederek tavsiyelerimizi gerçekleştirdiğinizde sizde bu...

Sayfayı Paylaş