gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kabine revizyonu MGK sonrasına kaldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Günlerdir konuşulan kabine revizyonunun salı günü yapılacak MGK toplantısı sonrasına kaldığı belirtiliyor. Edinilen bilgilere göre Başbakan Erdoğan’ın, 28 Nisan Salı günü toplanacak Milli Güvenlik Kurulu'nu dikkate alarak, kabine revizyonunu 1 Mayıs Cuma günü yapabileceği dile getiriliyor.
    Erdoğan'ın değişikliği 30 Nisan Perşembe günü Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile yapacağı olağan görüşmede değil, ertesi günü yani 1 Mayıs Cuma günü sunacağı kulislerde dillendiriliyor.

Her hafta pazartesi günü yapılan Bakanlar Kurulu toplantısı yarın yapılmayacak, ancak Başbakan Erdoğan akşam saatlerinde MYK'yı toplayacak.

Erdoğan'ın, MYK toplantısında kabine değişikliği ile ilgili partisinin en yetkili üyelerinin görüşlerini alacak.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün çarşamba günü çıkacağı yurtdışı gezisinden perşembe günü döneceği, Başbakan Erdoğan'ın da perşembe günü yapılacak haftalık olağan görüşmede kabine değişikliğini Cumhurbaşkanı Gül'e sunabileceği konuşuluyor.

Kabine revizyonu MGK sonrasına kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bırak hep açık kalsın o kapı...

bırak hep açık kalsın o kapı...

Eski zamanlarda bir zat, seyahati sırasında çok ilginç bir olaya şahid olur.. Çölde, eşkiyaların bir kervana saldırdıklarını, ne var ne yoksa zorbaca gasbettiklerini korkuyla seyreder uzaktan.. Biraz sonra bakar ki, soygun yapan eşkiyaların reisi bir kenarda abdest alıp, namaza duruyor.. Adam hayretlerdedir..Dayanamaz, namazdan sonra yanına varır ve sorar ona; “Merak ve hayretler içindeyim”...
  2. Eşinizle Yıllar Sonrada Sevgili Kalın

Eşinizle Yıllar Sonrada Sevgili Kalın

Sevgili Melişler evlilikte en önemli şeylerden biri de hep sevgili kalmayı becerebilmektir. Bazı çiftleri görürüz yıllar geçsede hala birbirleriyle sevgili kalırlar işte sizinde o çiftlerden olabilmeniz eşinizle daima sevgili kalmanızı sağlayacak birkaç tüyo :tik: 1- Her gün eşinize değer verdiğinizi gösteren şeyler yapın. Gün içinde onu arayarak ona küçük sürprizler yapabilirsiniz....
  3. 3.revizyon

3.revizyon

merhaba arkadaşlar ben ikikez burnumdan estetik oldum ama sonuc hüsran şimdi burnumdan 3. kez ameliyat olmak istiyorum ama revizyon konusunda cok iyi bildiğiniz bi doktor varmı benim gibi sorun yaşayıp tekrar burnu düzelen varmı caba?bilgi verirseniz çok sevinirim.tşk.......
  4. Silkelet Sonra Hamiş Kal

Silkelet Sonra Hamiş Kal

:MELEKLERİM: ilişki sonrası eşiniz bacaklarınızdan tutup çamaşır silkeler gibi silkeleyecek. sağa sola aşağı yukarı silkelettirin...BİR SİTEDE rastladım deneyen var faydasını gorende var .iNŞALLAH bu sıtedede faydası dokunur.banada bıraz sacma geldı ama ınceleyıncede hamıle kalanda yok denılemeyecek kadar cok.Paylasmak ıstedım denemekten zarar cıkmaz.HAYDİ BAŞARILARRRRR.....

Sayfayı Paylaş