gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kabirde zaman nasıl geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kabirde zaman nasıl geçer bunla ilgili konu veya bilgi varmı meleklerr

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz sormuş olduğunuz sorunun cevabına BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın

kabirde zaman nasıl geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Zaman Geçer (feat_L0gic)

Pit10 - Zaman Geçer (feat_L0gic)

birine söyle beni bi wursun beni bi bulsun yanıma gelsin derdime derman olsun sende kulsun cennetde daim suçsun yüzüme bakamayan yar geride dursun birinde warsa umut sende yoksa unut o gözleri gözüne perde çek ağlama unut yüzleri her şey gibi unutmalısın birde güzel günleri yarını nerden bilsin insan yoksa dünleri sewgim nerde aşkım perde intahar etme bekle dostum derdine warsa çare baktın...
  2. Kabirde zaman nasıl işler

Kabirde zaman nasıl işler

kabirde zaman kabirde yaşam kabirdeki yaşam zaman nasıl gecer kabir zamanı Kabir ve ahiret alemlerinde zaman vardır ancak zamanın işleyişi farklılık gösterebilir. Dünyamızda zaman farklı bir hızla işlerken uzayda farklı bir hızla işlemektedir. Dünyamızın bir yılı güneşin bir anına denk gelebilmektedir. Ayrıca bizim bir günümüz bazı mahluklar için bir ömür demektir. Ahiret ve kabir...
  3. Zaman geçer; herşey unutulur

Zaman geçer; herşey unutulur

herşey geçer herşey unutulur zamanla unutulur Bir Tek "SeN"i Unutamam..! Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum... Üşüyorum..Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava.. Sen yoksan, sıcaklık hep mevsim normallerinin altında. Bu yüzden meteoroloji raporları umrumda bile değil.. Kar mı yağıyor yoksa yağmur mu bana ne?? Ben senin haesretinle sırılsıklam zaten, daha ne kadar...
  4. 'Nasıl olsa çocuk, zamanla geçer' demeyin

'Nasıl olsa çocuk, zamanla geçer' demeyin

çocuklarda alınganlık alıngan çocuk Çocuğunuzun sorunlarını küçümsemeyin. Hele 'nasıl olsa çocuk, zamanla geçer' hiç demeyin...Öğrencilerin psikolojik durumuyla okul başarıları arasında ciddi bir ilişki vardır. Birçok öğrenci başaramama korkusu, yetersizlik duyguları, uyum problemleri, okul fobisi vb. psikolojik problemlerden dolayı derslerine yeterince motive olamaz ve gerçek...
  5. Gebelik Bulantıları Ne Zaman Başlar ve Nasıl Geçer?

Gebelik Bulantıları Ne Zaman Başlar ve Nasıl Geçer?

bu konu gebelikte mide bulantıları hakıknda bilgiler vermektedir. Gebe kaldığınızı anladığınız andan bir süre sonra hamilelikle ilgili belirtiler ortaya çıkmaya başlar. Anne adaylarının ilk aylarda en zorlandığı durumlardan biri de gebelikte bulantılardır. Peki gebelik bulantıları ne zaman başlar? Merak edenler için gerekli bilgiler sizlerle... Hamileliğin en sık rastlanan belirtilerinden...

Sayfayı Paylaş