gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

kabirdeki ölüye şeytan musallat olur mu

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

cin musallat olurmu ölü şeytan şeytan musallat ölürmü kabirdeki melekler Şeytanın ölülerle işi olmaz. Çünkü ölünün yapacak bir şeyi yoktur. Bir rekat namaz kılmak istese, yapamaz. Bir sayfa Kuran okumak istese, yapamaz. Şeytan hayatta olan kimseleri işte böyle ölü gibi yapmak için uğraşır ve ona musallat olur

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler bilgi için..

kabirdeki ölüye şeytan musallat olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. musallat!!!

musallat!!!

Vizyon tarihi: 16 Kasım 2007 Yönetmen: Alper Mestçi Senaryo : Alper Mestçi Görüntü yönetmeni: Feza Çaldıran Müzik: Reşit Özdamla Tür: Korku Yapım: Türkiye 2007 2007 dakika (Renkli) Dil: Türkçe Yapımcı Firmalar: Mia Yapım, Dada Film Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yaptığı film yerli yapımı korkulardan… Herkesin gıpta ile baktığı mutlu bir ilişkileri olan Suat ve Nurcan’ın...
  2. Ölüler Birbirlerini görüyor mu

Ölüler Birbirlerini görüyor mu

Ölüler birbirlerini kabirlerinde görüyormu kızlar. Bu saatte nihat hatip oğlu tam açıklayacaktı işim çıktı dinleyemedim. Lütfen merak ediyorum.
  3. cin insana musallat olur mu yanıma gelebilir mi

cin insana musallat olur mu yanıma gelebilir mi

Kızlar merhaba benim sizlere bir sorum olacak. Acaba Cin yanıma gelip rahatsız edebilirmi? Rahatsız etmemesi için neler yapmam gerekir. Yada hangi duaları etmem gerekiyor. Bu konuda bana lütfen yardımcı olur musunuz. Teşekkür ediyorum. Derin Denizcan.
  4. Kadınların Kabir Ziyaretine Gitmeleri Uygun mudur?

Kadınların Kabir Ziyaretine Gitmeleri Uygun mudur?

Tesettüre, ziyaret adabına ve sessizliğe son derece riayet etmek şartıyla kadınlar kabir ziyaretinde bulunabilirler. Özellikle genç kızların fitneye sebep olmaması için yanlarında başka kadınlar veya mahrem erkekleriyle birlikte kabir ziyaretinde bulunmaları daha uygundur. Bilhassa kadınlar olmak üzere kabir ziyaretinde dinimizin izin verdiği ölçüler dışına çıkmamaya özen gösterilmelidir....
  5. Her ölüye kabir sorusu sorulurmu?

Her ölüye kabir sorusu sorulurmu?

İbni Sebeci bir tanıdığım, (Kabir azabı olmaz. Bu, mahkemeye çıkmadan karakolda, dayak atmaya benzeyen yargısız infazdır. Hem de çürüyüp toprak olmuş ölüye kabir azabı olmaz) dedi. Başka bir tanıdık da, (Mumyalanan veya yanıp kül olan ölüye de kabir suali ve azabı olmaz) dedi. Kabir suali ve azabı hak değil midir? CEVAP Sapık fırkalardan Mutezile kabir azabına inanmaz. İbni Sebeciler de,...

Sayfayı Paylaş