Kabızlığa kesin çözüm!!!

kesin çözüm..

arkadaşlar sinemake otu kabızlığa kesin çözüm diyebilirim..günde iki bardak aç tok farketmiyor kaynatıp için.. beş dakikada etkisini gösteriyor.ilk önce gaz sıkışmaları ağrı falan oluyor ama korkmayın.önemli olan o ağrılara kısa süre katlanabilmek..ondan sonra böyle internettten ishale çözüm ararsınız:))şaka:) cidden çok işe yarıyor..sindirim problemi çekenler ve bu yüzden karınlarında şişkinlik meydana gelen arkadaşlar, kilo vermek isteyenler bu otu şiddetle tavsiye ediyorum..iyi günler geçmiş olsun arkadaşlar..

Selamlar,

Erkek kardeşim de bu sorunu yaşıyordu düzenli olarak müsil vs içti en son sinemaki bitkisini denedi ishal yapıyor doğrudur. Daha sonrada ( bir hafta kadar kullandı bunu iki güne bir günde 2 fincan şeklinde ) bıraktı şimdi düzene girdiğini söylüyor bilginiz olsun arkadaşlarım.

kızlar bendede kabızlık problemi vardı ama çok şükür kurtuldum hamilelikte başladı doğumdan sonra devam etti 5 günde bir çıkıyodum tuvalete söylemesi ayıp sonra bağırsak düzenleyici ilaç vermiş görümceme doktor aynı sorun ondada vardı onu 2 kere içmiş şurup geçti çok güzel bi tadı var bal gibi isterseniz veriyim adını bende kullandık iyileştim şükür rahatladım

kızlar bendede kabızlık problemi vardı ama çok şükür kurtuldum hamilelikte başladı doğumdan sonra devam etti 5 günde bir çıkıyodum tuvalete söylemesi ayıp sonra bağırsak düzenleyici ilaç vermiş görümceme doktor aynı sorun ondada vardı onu 2 kere içmiş şurup geçti çok güzel bi tadı var bal gibi isterseniz veriyim adını bende kullandık iyileştim şükür rahatladım
Lütfen adını verin, size dua ederim.

arkadaslar eczaneye gidip sikayetinizi söyleyin yardimci olabilcek recetesiz ilaclar veriyolar cokta iyi geliyor.1-2 kullanimda düzene giriyo sindirim sistemi.Allah sifa versin hepinize....

arkadaşlar sinemake otu kabızlığa kesin çözüm diyebilirim..günde iki bardak aç tok farketmiyor kaynatıp için.. beş dakikada etkisini gösteriyor.ilk önce gaz sıkışmaları ağrı falan oluyor ama korkmayın.önemli olan o ağrılara kısa süre katlanabilmek..ondan sonra böyle internettten ishale çözüm ararsınız:))şaka:) cidden çok işe yarıyor..sindirim problemi çekenler ve bu yüzden karınlarında şişkinlik meydana gelen arkadaşlar, kilo vermek isteyenler bu otu şiddetle tavsiye ediyorum..iyi günler geçmiş olsun arkadaşlar..

Hyır bayanlar kesinlile sinamikeyi tavsiye etmiyorum. Evet etkili ama anlık bir çözüm. Eğer 3 gün üstüste kullanırsanız bağırsaklarınız tembelleşir ve bidaha o olmadan zor çıkarsınız lavoboya. bol bol meyve tüketip su için. Kayısı alın. Bardakta bi kaç saat ılık suda bekletin sonra için. Ama şu sinamikeden uzak durun lütfen...

bir bardak SICAK suya 3 çorba kaşığı bal karıştırıp içebilirsiniz.fakat çok çabuk etkisini göstermiyor.beklemeniz gerekiyor.

eczanelerde satılan bi sıvı var kabızlık için diyorsun veriyorlar gebeler için çok ideal bişey bende çok kötü kabızım en son care o sıvıyı kullanmak olacak sanırım.bide doktorum zeytinyagı içmemi önerdi ama benim midem almadı :(

Geri