gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kablolarin Savaşina şahit Olmak Isteyenler Buraya...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kablolarin Savaşina şahit Olmak Isteyenler Buraya...
    ilginç teş...... emeğine sağlık

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

savaşmayan bi kablolar kalmıştı onuda savaştırmışlar her yanımız savaş oldu ya oyuncaklar çizgi flimler flimler
    neyse ama yinede ilginç olmuş emeğine sağlık canım:)

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok manyak duruyorlar ya..emegıne saglık

Kablolarin Savaşina şahit Olmak Isteyenler Buraya... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Savaş kahramanı olmak istiyor

Savaş kahramanı olmak istiyor

"Ezo Gelin" dizisinin yakışıklı oyuncusu Özgür Özberk, hizmet sektörüne de el attı. Sevgilisiyle birlikte Bebek’te Catz adlı bir cafe açan Özberk, yoğun temposuna rağmen oyunculuğu bırakmaya niyetli görünmüyor. Şimdi onun hayalinde bir savaş kahramanını canlandırmak var. Cafe açma fikri kimden çıktı?Kız arkadaşımdan... Bu onun fikriydi. Mekanın işletmeciliğini kim yapıyor peki?...
  2. GüLmek IsteyenLere Buraya ALaLim =)

GüLmek IsteyenLere Buraya ALaLim =)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bebek sahıbı olmak ısteyenler haydı buraya...

Bebek sahıbı olmak ısteyenler haydı buraya...

[B]Çocuk sahibi olmak en keyifli,en zor ve vazgeçilmez bir sanattır. İnsanın gerçekten kendini başka bir boyutta hissettiği bir döneme girmek isteyen bazı kadınlar hiçbir sıkıntı yaşamadan kolayca hamile kalır. Kimileri içinse hamile kalmak, zahmetli ve sıkıntılı bir dizi yöntem, prosedür ve test anlamına gelebilir.Siz de çocuk sahibi olmaya karar veren çiftlerdenseniz işte...
  4. Anne Olmak Isteyenler Bu Zikiri Okuyun.....

Anne Olmak Isteyenler Bu Zikiri Okuyun.....

hamile kalmak icin hamile olmak istiyorum Meleklerim kendim icin Zikir ariyordum kitaptaki bu zikir ilgimi cekti, ve ihtiyaci olanlar okusun diye sizinle paylasayim dedim. Bu ismi celili evladi olmayanlarin okumasi cok faydalidir, yaziyordu kitapta. Ancak okunurken adet tayin etmemeli ve su ayeti kerimeyide birlikte okumalidir. Rabbi la tezerní ferden ve ente hayrul varisiyn - Rabbim...
  5. anne olmak ısteyenler....

anne olmak ısteyenler....

hamılelıkle ılgılı o kadar cok sey ogrendım kı her konuda sıze yardımcı olabılırım..bır kendıme yardım edemedım yaa..

Sayfayı Paylaş