gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kablosuz Ağ Dosya Paylaşım ayarları hakkında bilgi

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kablosuz Ağ Dosya Paylaşımı nasıl yapılır Kablosuz Ağ Dosya Paylaşım ayarları

Kablosuz Ağ Dosya Paylaşımı nasıl yapılır diye bizden yardım isteyen tüm misafirlerimize ve siz sevgili melek'lerimize Kablosuz Ağ Dosya Paylaşım ayarları hakkında beklenilen bilgileri aktarıyoruz Melek'ler.

Dosya paylaşımı için Masaüstünden kablosuz ağ simgesini sağ tıklayın.
    kablosuz ağları yönet tıklayın, gelişmiş ağ ayarlarını değiştir ,dosya paylaşımını aç, parolalı paylaşımı kapa işaretleyin.

Kablosuz Ağ Dosya Paylaşım ayarları hakkında bilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Hakkında Bilgi

Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Hakkında Bilgi

Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Sorunu Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme sorunu hakkında merak edilen ve beklenilen tüm bilgileri sizlerle paylaşıyor ve bu konuda denweyimli arkadaşalrımızdan da bilgiler rica ediyoruz. Arkadaşlar kablosuz ağ şifre değişikliği için modeminizin yönetim sayfasında wpa...
  2. Kablosuz Ağ Ayarları

Kablosuz Ağ Ayarları

Kablosuz Ağ Ayarları nasıl bağlanır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarımdan yardım ve bilgi istiyorum.
  3. kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır

kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır

kablosuz ağ ayarları nasıl yapılır Kablosuz ağ bağlantısı kurulumu Merhaba Sevgili Melek'ler ve kablosuz ağ bağlantısı nasıl kurulur diyen tüm misafirler, sizler için, bu yazımızda kablosuz ağ bağlantısı kurulumu hakkında bilgiler aktarıyoruz. Kablosuz Ağ Ayarlarını yapmak için aşağıdaki yolları izleyiniz. Başlat > Denetim Masası > Ağ Bağlantılarını tıklıyoruz. Ağ...
  4. Kablosuz Ağ Dosya Paylaşımı

Kablosuz Ağ Dosya Paylaşımı

Kablosuz Ağ Dosya Paylaşımı nasıl oluyor lütfen çok acil bilgi verin yardımcı olun kızlar.
  5. kablosuz ağ ayarlarını nasıl yapacağım bilgi verirmisiniz lütfen

kablosuz ağ ayarlarını nasıl yapacağım bilgi verirmisiniz lütfen

Evdei nette bir sorun çıktı biraz kurcaladım ama bilmeyince bir yerini yaparken diğer yer bozuluyor. Uzun lafın kısası kablosuz ağ ayarlarını yapmam gerekiyor, nerden nasıl yapacam yardım edermisiniz bana?

Sayfayı Paylaş