gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

kabul edin erkekler iyi şofördür

Konu, 'Komik Resimler' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

kabul edin erkekler iyi şofördür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şoför

Şoför

Sokaklarda sefâlet kol geziyordu. Kim kime yardım edecek, destek olacaktı? İşsizlik yaygındı. Çevresi de perişandı. Bir yanı yıkılmaya yüz tutmuş evceğizinin camından yola doğru ümitsizce bakarken bir taksinin kapının önünde durduğunu, içinden de bir yolcunun indiğini gördü. Demek ki taksi şoföründe az çok para olacaktı. Çünkü müşteri indirmişti. Bütün cesaretini ve ümidini toplayarak...
  2. Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

reddedilen erkek ne yapar 1. ben acilarin cocuguyum modeli -meltem benimle cikar misin? -hayir salak -tamam meltem simdi git ve beni yanlizligim ile yanliz birak 2. kivrak modeli - meltem benimle cikar misin, misal iki biletim var ateslerin dansi'na? - hayir salak - aa simdi hatirladim, hülya'ya soz vermistim... oteki sefere insallah... 3. tehdit eden modeli - meltem benimle cikar...
  3. erkeğinize böyle hitap edin!!

erkeğinize böyle hitap edin!!

erkeğe hitap sözleri erkeklere hitap sözleri erkeğe şekilleri erkeklere şekilleri nasıl edilir Erkekler bu sözlerle hitap edilmesinden hoşlanıyorlarmış.Varsa sizde de değişik hitaplar paylaşın melekler:) 1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir) 2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)...
  4. Erkeğiniz küfür edince?

Erkeğiniz küfür edince?

Bu aralar bu konuyu çok merak eder oldum.Sizce erkekler sinirlendiklerin de küfür etmeleri kabul edilir birşey mi. yani eşiniz veya sevgiliniz sinirlenip size küfür ediyor.Alttanmı alırsınız yoksa saygılı olmasınımı istersiniz. Ve küfür etmesi sizce kötü bir durummu? Aşkta saygı önemlimi? hep beraber anket yaparak bu konuyu konuşalım diye düşünüyorum
  5. Erkeğinize BöyLe Hitap Edin.. :)

Erkeğinize BöyLe Hitap Edin.. :)

erkeklerin en çok sevdiği hitap sözleri eşe hitap sözleri erkeklerin bayıldığı şekilleri erkekleri etkileyen hitaplar sevdiğine 1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir) 2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir) 3)Kalbimin SahibiHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek...

Sayfayı Paylaş