gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

kabusum ve korkularım :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

bir derdim var yardımınızı isteyeceğim :( dün gece hiç uyuyamadım,sahurdan sonra 2-3 saat anca uyumuşum ama uyumaz olaydım :( öyle bir rüya gördüm ki :( arkadaşlarla bir evde kalıyorduk,ben ayak sesleri duyuyordum üç harfli sanırım,beni tutuyordu etrafımda döndürüyordu,sanırım içime giriyordu garip garip davranıyordum bağıramıyordum sesimi çıkaramıyordum arkadaşlarımdan yardım istiyordum sarsıyordum onları dürtüyordum, uyandığımda kalbim öyle bi atıyordu ki anlatamam :( çok korktum bugün nasıl uyuyacağım diye düşünüyorum :( ne yapabilirim bu konuda kendimi nasıl rahatlatabilirim çok korkuyorum çok etkilendim gördüğüm rüyadan yorumlarınızı bekliyorum :(

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

burcak nas suresı ıle felak suresını oku aynı ruyanın benzerınıde bı on gun once ben gordumıcınde uc harflı vardı cok korktum arastırdım ve bu ruyayı cabuk ununtmak gerektıgını soledı ayrıca ruyadan basıma cok kotu seyler geldı esımle aram cok kotu bozuldu hatta ayrılma noktasına geldık yanı ıyı bısey degıl kendıne dıkkat et canım

3. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    benimde başım şu an çok kötü ağrıyor,sürekli esniyorum ağırlık var üzerimde uykusuzlukta var korkuyorum da :( çok teşekkür ederim mavi kelebek Allah razı olsun,bugün yatarken okuyayım iki sureyi, Allah'ım n'olur yardım et çabuk unutayım şu rüyayıda :(

4. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    gece yatarken iyi şeyler düşün ne bileyim deniz kızı olduğunu düşün ya da peri bunlar işe yarayabilir

5. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    ilk defa böyle bir rüya gördüm dün korktum uyumaya çalışırken ama güzel rüya da görebildim sonunda bakalım bugün nolucak şu an rahatım ama rüyayı hala hatırlıyorum unutmaya da çalışıyorum bi yandan aklıma getirmemeye çalışıyorum :(

6. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

canım dua oku uyumadan once her gece.ve senı mutlu eden seylerı dusun.guzel seyler dusun.

kabusum ve korkularım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burçlar ve korkuları!

burçlar ve korkuları!

KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu. BOĞA : Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu. İKİZLER : Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu YENGEÇ : Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu ASLAN : İzleyici bulamama korkusu. Kendini alkışlamak zorunda kalma korkusu. BAŞAK...
  2. Bir türk korku flimi (KABUS)

Bir türk korku flimi (KABUS)

tatilde kabus tatilde kabus filmi korku flimi http://www.youtube.com/watch?v=uvYXVKgqA3A
  3. Burclar ve korkular

Burclar ve korkular

Buyrun bakalım sizler için özetledim hangi burç nelerden korkarmış. Korkularınızla yüzleşmek sizlere korkunç gelmeyecekse okumaya devam edin! Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız bu tabloyla tahminde bulunabilirsiniz. KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu. BOĞA : Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu. İKİZLER : Bilgi verme ve bilgi alma işlevini...
  4. Kaygı Ve Korkular

Kaygı Ve Korkular

korkuya karsi dua korkudan kurtulmak için dua korkulardan kurtulmak için korkuya iyi gelen bitkiler anksiyeteye iyi gelen bitkiler Kaygıları önleme yöntemleri Spor, zararlı maddelerden ve bizi strese sürükleyecek unsurlardan uzak durmak, sağlımızı tehdit eden kaygılardan kurtulmanın ilk şartlarından. Anksiyeteyle baş etmek için neler yapmalıyız ? Kaygıyı azaltacak birçok yol var ve...
  5. Neden Karabasan ve Kabus Görürüz?

Neden Karabasan ve Kabus Görürüz?

karabasan neden olur gebelikte karabasan hamilelikte hamilelikte görülen rüyalar hamileyken görülen rüyalar Uyku ve rüyada, beynin çağrışımla ilgili işlevlerinin arttığı görülür, neden sonuç ilişkisi rüyalarda bazen korunabildiği halde, genellikle algısal değişimlerle bozulur. Bir kişi bir çok kişi olabilir; zaten rüyaların uyku sırasında görülen halüsinasyonlar (varsanılar) olduğu, ama bu...

Sayfayı Paylaş