gebe
  1. nagisu

nagisu Forum Okuru

kaç aylık hamile olmuş okuyorum

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında nagisu tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar yeni ıdrarla yapılan testi yaptım hamile çıktı hastaneye kan testi verdim ordada öyle çıktı ama kaç aylık olduğunu bilmiyorum ultrasona gun aldık ama o güne kadar meraktan çatlarim 1 ayı gecmistir ki testlerde çıkıyo deniliyor doğrumu

kaç aylık hamile olmuş okuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır

kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır

kaç aylık hamile olduğu nasıl hesaplanır ? Bunun bir cetveli var mı tarih olayı nasıl yapılıyor neye göre hesap yapacağım ?
  2. Kaç Aylık Hamileyim Gebeyim Hesaplama

Kaç Aylık Hamileyim Gebeyim Hesaplama

kaç aylık hamileyim kaç aylık hemileyim test kaç aylık hamileyim gebeyim hesaplama ile ilgili bilgiler burada melekler. Gebe kalmak isteyen meleklerimiz ilk günden itibaren heyecanla gebelik testi yapacağı günü bekler ve bir an önce mutlu haberi almak isterler. Kaç aylık hamileyim diye heyecan içinde günler geçmek bilmez. Bu makalemizde kaç aylık hamileyim gebeyim hesaplama konusunda sizlere...
  3. bebeğimi kaç aylık olunca yürütece koyabilirim?

bebeğimi kaç aylık olunca yürütece koyabilirim?

merhaba bebeğim 4 aylık henüz küçük biliyorum ama çok hareketli bir bebek bebeğimi kaç aylık olunca yürütece koyabilirim birde yürütecin zararı varmıdırki?
  4. Kaç aylık hamileyim

Kaç aylık hamileyim

hamilelik haftasına göre kaç aylık hamileyim,gebelik haftasına göre kaç aylık gebeyim,gebelik haftası hesaplama,gebelik ayı hesaplama,gebelik ayı nasıl hesaplanır,hamilelik hesaplama hakkında bilgiler Melekler mekanı.com sayfamıza sık yöneltilen sorulardan biride gebelik haftama göre kaç aylık hamileyim?Gebelik haftanıza göre ,kaç aylık gebe olduğunuzu aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz...
  5. Kaç aylık hamileyim gebelik hesaplama

Kaç aylık hamileyim gebelik hesaplama

kaç aylık hamileyim,gebelik haftasına göre kaç aylık hamileyim,hamilelik haftasına göre kaç aylık hamileyim,hamilelik ayı hesaplama,gebelik ayı hesaplama hakkında bilgiler sayfamıza sık yöneltilen sorulardan biride gebelik haftama göre kaç aylık hamileyim?gebelik haftanıza göre ,kaç aylık gebe olduğunuzu aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz Hamile bayanların çoğu gebelik haftasını...

Sayfayı Paylaş