gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Kaç erkek çok erkektir?

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Güzel bir yazı olmuş düşünceleriniz neler paylaşmanızı isterim..kaç erkek çok erkektir?? Kaç Erkek Çok Erkektir?
    Hayatımıza giren erkeklerin sayısı fazlalaştıkça, biz de olaya alışır olduk. Biz kadınlar için durum böyle ama erkekler için farklı mı? Elbette hayır!

Kaç Erkek Çok Erkektir?
    Günümüz şartlarında, ilişkilerin ne kadar bozulduğunu göz önünde bulundurursak; özellikle büyük şehirlerde yaşayan, çalışan, bekar, kendi hayatının iplerini elinde tutan ve cinsel olarak aktif bir kadınsanız, ilişki sayınız da fazla oluyor.

Romantizmin neredeyse öldüğü şehir ilişkilerinde, tanışmanın olduğu gece sevişmek olağan hale geldi. Birisiyle 15 gün çıkıp, henüz sevişmediyseniz, adamdan şüphelenmeye başlıyorsunuz. Geldiğimiz nokta budur!

Bütün bu değişim, yani annelerimizin aşk hayatından bugüne geçen vakitteki değişim, 30 yaşını aşmış 40’a yürüyen yaşıtlarımı, en az benim kadar sendeletiyordur. Çocukluk ve genç kızlık günlerime dönüp baktığımda, ilişkilerin ne kadar zor oluştuğunu düşünüyorum. Baba korkusu, namus lekesi, aile kavramı gibi, bizi frenleyen pek çok unsur vardı.

Gençlik bizim olduğumuzdan daha rahat büyüyor. En azından erkek arkadaşı olması, dayak yemesi veya ceza görmesi için sebep değil. Burada herkesi baz almıyorum elbette ancak gençliğin tüm dünya üzerinde eskiye nazaran daha rahat yetiştiği bir gerçek!

Eşinden boşandığı için mahalleye taşınması istenmeyen kadınlardan bugüne, köprünün altından çok sular aktı. Artık çağdaş yaşama daha yakın duruyoruz. Boşanmış kadınların, başkalarının kocalarını baştan çıkartacağı endişesi taşıyan mahalle halkı içinde, sizce o kadınları istemeyen yine kadınlar mıydı yoksa erkekler mi? Bence erkeklerin canına minnet!

Neyse ben konuyu dağıtmadan toparlayayım. Bir tek evlilik yaptığı ve mutsuz olduğu için ayrılma cesaretini gösteren kadını kötü kadın ilan eden toplumdan, sayısı artık takip edilemeyecek ilişkiler yaşayan topluma hızlı geçiş yaptık. Ancak burada elde ettiği özgürlüğü dibine kadar kullananların düşünmesi gereken bir soru olduğuna inanıyorum: Kaç erkek çok erkektir?

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Bir tek evlilik yaptığı ve mutsuz olduğu için ayrılma cesaretini gösteren kadını kötü kadın ilan eden toplumdan, sayısı artık takip edilemeyecek ilişkiler yaşayan topluma hızlı geçiş yaptık. Ancak burada elde ettiği özgürlüğü dibine kadar kullananların düşünmesi gereken bir soru olduğuna inanıyorum: Kaç erkek çok erkektir?

cokk dogruu ve güsel bir paylaşım olmuş...
    ellerine saglık canım cok dogruu tespitler ne diyebilirim ki...

3. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    valla bence insan kimseyi sadece gününü gün etmek için hayatına almamalıdır gerçekten özel olduğu için almalıdır...öylesine hayatına alınan bir erkek bile çok erkektir bence

Kaç erkek çok erkektir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek

Erkek

genc erkek resimleri tanınmayan fotoları tanınmamış yakışıklı fotoları tanınmayan yakışıklı Tanınan bir adam görmek hayır ve berekettir. Kadın rüyada kendi eşini görürse kocası yahut ondan bir haber gelir. Yaşlı adam -bilinsin yahut bilinmesin- bütün maksatların gerçekleşmesine, öyle birine arkasını dönerek gitmek iyiliklerden yüz çevirmeye,, Orta yaşlı ya da genç erkek güzel çehreli ise...
  2. Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Erkek kaç saniyede aşık oluyor?

Erkek kaç saniyede aşık oluyor? Gizli kamera ıyla yapılan araştırma ortaya ilginç sonuçlar çıkardı... İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre, erkekler, aşık olacakları kadınla ilk karşılaşmaları sırasında onun gözlerine ortalama 8.2 saniye boyunca bakıyorlar. Aynı erkeklerin, çekici bulmadıkları bir kadının gözlerine bakma süresi ise sadece 4.5 saniye. Archives of Sexual Behavior (Cinsel...
  3. Doğru erkek kaç yaşında bulunur?

Doğru erkek kaç yaşında bulunur?

Mutlu ilişkilerde erkeklerin yaşının da önemli olduğunu biliyorsunuz.Detayları yazımızda ,doğru yaştaki erkeği bulmanız dileğiyle.... 20 yaşın altındaki erkeklerin kıymetini pek nadir biliriz. Tecrübesizliğimize verin, masumiyetin zamanla yitirildiğini, yitirmeden önce kim bilebilir ki? 20-30 yaş arası erkeklerin nerdeyse tamamı (PFLT) post first love trauma geçirirler. Bu travmayı...
  4. erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

erkekler!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir erkeğin kaleminden hoş bir alıntı......Erkeğin içindeki erkeği tanımada kılavuz olabilir.... İyi bakılırsak çok iyi sevgili olur bizden. Baba, ağabey, kardeş olur. Ama hayat fırtınası dört yandan eserken zorlanırız bazen. O zaman isteriz ki, çiçek adlarını bilen bir kadın girsin rüzgârla aramıza. Her şeyi göze alıp korusun bizi Bakmayın, yufkadır biz erkeklerin...
  5. Erkeklerin Ömrü çok kısa

Erkeklerin Ömrü çok kısa

erkekler Erkeklerin ömrü çok kısaymış:SNeden diye düşünürken sorumun cevabını buldum:)Aslında erkekler uzun yaşar bana göre kadınlar kısa yaşar.Çünkü en çok yıpranan kadınlar oluyor.Ama malesef benim düşündüğüm gibi değil.Erkekler güçlüdür cesurdur ama ömürleri kısa:D Erkeklerin kadınlara oranla neden daha kısa ömürlü olduğu ortaya çıktı. Japon bilim adamları, yıllar boyu süren...

Sayfayı Paylaş