gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kaç gece bekledim...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kaç gece bekledim bir telefonunu, belki ararsın diye ama yok... Sen gideli çok olmuş anlaşılan...

Çünkü güller dikensiz kalmış arkanda…
    Sahi neden gittin sen öyle sessiz ve nedensiz.
    Çok mu sevdim seni gerçekten çok sevdim diyeli kaybettim seni kollarımın arasından….

Ne çok şiir yazdım sana ama sen yoksun ne anlamı var ki yazdıklarımın, Ne anlamı var sensiz bu boş havayı solumanın…

Hep ben mi kaybedecektim?
    Tam buldum derken ellerimin arasından bir su gibi kayıp gittin...

Dur diyemedim çünkü diyeceklerinden korktum ve sana gitme demeyecek kadar cesaretsizdim yitirilmiştim, yerlere serilmiştim, eziktim ama sadece seni sevmiştim... Sen ne yaptın hiç bir şey demeden, bir elveda bile demeden çekip gittin...

Kızmıyorum sana kızamıyorum da çünkü seni bir nehrin akıttığı sular kadar güçlü…. bir güneşin yeryüzünü aydınlattığı kadar çok sevmiştim...
    Ben sadece seni sevdim ama sen yine de gittin...

Hep mutlu kal ben senin gitmelerini de severim ben senin bu acımasızlığında boynumu eğerim...

Sen git ben senin sensizliğinide severim.......

Kaç gece bekledim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekledim....

Bekledim....

Bekledim... bekledim seni... yanliz yapayanliz... burda öylece... belki birgün gelirsin diye....
  2. Sezen Aksu - Kaç Yıl Geçti Aradan

Sezen Aksu - Kaç Yıl Geçti Aradan

Nolur sormasınlar bana. Nolur söyletmesinler derdimi. Saklarım ben onu kendime. Yerim kendi kendimi. Akıyorsa yaşlar gözümden, Dinmiyorsa bir türlü gece gündüz, Karardıysa bütün dünya, Vardır elbet bir sebebi... Kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı, Bitsin artık bu hasret bulaşalım gayrı... Benim bütün derdim özlem. Biliyorum kavuşur böyle seven. Biz bir elmanın iki yarısıyız, O en çok...
  3. Kaç zaman geçti saba yazmayalı

Kaç zaman geçti saba yazmayalı

Sevgili Meleklerim; Okurken çok etkilendiğim bir yazı.. Beni aldı götürdüü başka diyarlara.. Umarım sizlerinde hoşuuna gider.... Kaç zaman geçti sana yazmayalı.. Kaç zaman geçti sana yazmayalı.. İçimdekiler çağlayan misali... Önündeki bendi bir çeksem durmayacaklar biliyorum.. Buraya akanlar ise sadece birkaç sızıntı o kadar... Seni bulduğum an kaybetmenin acısı hala yüreğimde...
  4. Sibel Can'ın Kızı Melisa Gece Kulübünden Ambulansla Kaçtı....

Sibel Can'ın Kızı Melisa Gece Kulübünden Ambulansla Kaçtı....

Sibel Can'ın Kızı Melisa Haberi Sİbel Can'ın Kızı Melisa Bu ünlülerin çocukları iyice azıtmış bana kalırsa...Daha önce Hülya Avşarın kızı Zehra..Fatih Terimin kızı Buse Terim..Bakalım daha ne hallerini göreceğiz....Annesi babasından ne görse onlarda onu yapıyor yani aslında çok görmemek lazım... Gece Kulübünden Ambulansla Kaçtı Sibel Can'ın 18 yaşındaki kızı Melisa'nın önceki gün...
  5. Adetim kaç gün geçince test yapmalıyım

Adetim kaç gün geçince test yapmalıyım

hamilelik adet gecikmesinden kaç gün sonra belli olur adet günü kaç gün geçerse hamilelik belli olur adet ne kadar gecikirse hamile olunur hamile olduğunu anlamak için adetin kaç gün geçmesi lazım adet kaç gün geçerse hamile kalınır adet kaç gün gecikirse test yapılmalı adet kaç gün gecikirse normaldir hamilelikte adet kaç gün gecikir Adetim kaç gün gecikirse hamileyim demektir yada şöyle...

Sayfayı Paylaş