gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kaç günde hamile kalınır kızlar ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Birliktelikten kaç gün sonra hamile kaldığımız ortaya çıkar ? Yani diyelim ki ayın 1.de adet oldum ve 10-15 tarihleri arasında birlikte olduk eşimle. Ben gebelik testini ne zaman yaptırmalıyım. Yada bu tarih tam olarak nasıl hesaplanıyor allaşkına biri bana net bilgi verebilir mi ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hamilelik belirtileri ve hamile kalma günleri bilgileri için BURAYA TIKLAYIN arkadaşım aradağınız bilgi ve merak ettiğiniz herşeyi öğrenin:)

kaç günde hamile kalınır kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç günde hamile kalınır

Kaç günde hamile kalınır

Arkadaşlarım biz bebek istiyoruz hamile kalmak istiyorum. Gebelik belirtisi en erken ne zaman belli olur, kaç günde hamile kalınır, yada şöyle sorayım kaçıncı günden sonra bakmak mantıklıdır. Benim gibi durumda olan insanların bulunduğu konuştuğu bir bölümünüz var mı yani bebek bekleyenlerin. Bana gebelikle ilgili konularınızın bi kaçının linkini verir misiniz ? Allah razı olsun sağolun.
  2. Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Kızlar şunu merak ediyorum regl bittikten kaç gün sonra hamile kalabilirim. Yada eşimle birlikte olabilirim. Bu yumurtlama günü 15. gün mü tam olarak ? Bebek istiyoruz da bilgi verir misiniz .
  3. adet olmadan kaç gün önce hamile kalınır

adet olmadan kaç gün önce hamile kalınır

Kızlar adet olmadan 2 gün yada 2 gün önce hamile kalınır mı ? Erkek arkadaşımla olmayacak birşey oldu ve ben çok korkuyorum lütfen bana yardım edin :S
  4. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  5. adetin kaç hamile kalınır

adetin kaç hamile kalınır

adetim 15 marta başaladı 21 marta bitti acaba hesaplama nasıl oluyar yar sevinirim hangi aralıklarda kalabilirim teşekürler

Sayfayı Paylaş