gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaç haftalık hamileyim kızlar nasıl hesaplayacam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar ben şimdi kaç haftalık gebeyim. Hamileliğimi nasıl hesaplayacağım. Benim yerime sen hesapla :) Ay heyecandan ne yaptığımıda bilmiyorum ya şimdi olay şöyle anlatayım size gebelik testi yaptırdım ve hamile olduğum çıktı kan testide yaptırdım. Ben en son geçen ayın 26 sında adet olmuştum. Şimdi hamile olduğuma göre ( 26/08/2011 regl tarihim ) şimdi kaç haftalık hamile oluyorum ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,
    Hesaplamalarımıza göre 4 hafta 4 günlük hamile görünüyorsunuz. Hamileliğinizi sizde hesaplamak istiyorsanız lütfen aşağıdaki linke bakınız

Neyne.net - Kaç Haftalık Hamileyim?

3. ECE ÖĞRETMEN

ECE ÖĞRETMEN Eğitim ve Öğretim Editörü Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    Sadmin bu ne değişik bişey! tüylerim diken diken oldu :)))
    ama ben 16 sında aşılama yaptırdım. nasıl 3 haftalık oluyorr anlamadım ...

Kaç haftalık hamileyim kızlar nasıl hesaplayacam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaç Haftalık Hamileyim?

Kaç Haftalık Hamileyim?

ne kadarlık gebeyim hesapla ne kadarlık hamileyim hesapla hamileyim gebeyim kaç haftalık kaç haftalık hamileyim, doğum tarihi, ne kadarlık hamileyim, hamilelik hesaplama, gebelik takvimi, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Hamilesiniz,çok mutlusunuz.Acaba kaç haftalıksınız?Bunu öğrenmek için aşağıda ki linke tıklamanız yeterli.Boşlukları doldurun kaç haftalık gebesiniz...
  2. kaç günde hamile kalınır kızlar ?

kaç günde hamile kalınır kızlar ?

Birliktelikten kaç gün sonra hamile kaldığımız ortaya çıkar ? Yani diyelim ki ayın 1.de adet oldum ve 10-15 tarihleri arasında birlikte olduk eşimle. Ben gebelik testini ne zaman yaptırmalıyım. Yada bu tarih tam olarak nasıl hesaplanıyor allaşkına biri bana net bilgi verebilir mi ?
  3. kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

gebelik kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim bana yardımcı olurmusunuz?
  4. Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Melekler Kaç Haftalık Hamilesiniz ve Kaç Kilo Aldınız ?

Bu konu; annelerin haftalara göre kilo takibi hakkında bilgi vermektedir. Sevgili gebe meleklerimiz, bu sayfamızdan haftalara göre kaç kilo aldığınızı paylaşıp, kilo alımınızı bu sayfamızdan kontrol edebilir, diğer gebelerle kilolarınız konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Aman ha dikkat edin, nasılsa gebeyim diye elinize ne geçerse yemeyin. Doktorunuzun sözünden dışarı çıkmayın....
  5. Gebelik hesaplamasında haftam farklı çıkıyor neden?

Gebelik hesaplamasında haftam farklı çıkıyor neden?

Gebe olan kadınların en çok merak ettiği sorulardan biride gebelik haftaları.Bir çoğu internetten otomatik hesaplayıcıları kullanarak,yada son mens tarihinden hesaplayarak gebelik haftasını belirler.Hamile olduğunu öğrendikten sonra gebelik hesaplama işine koyulan hanımlar çıkan sonuçlarla hcg değerlerini karşılaştırır ve burda kafaları karışır.Bunların yanında hekime görünüp usg ye girince...

Sayfayı Paylaş