kaç kez....????

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
kaç kez....????
Hayatınızda
kaç kez; birini hiçbir zaman sizin olamayacağını bildiğiniz halde, karşılık beklemeden,
bir an bile vazgeçmeden sevdiniz?

Kaç kez; ona her bakışınızda canınız yandığı içiniz titrediği halde, gözlerinizi ondan alamadınız, yeşilliklerinde kayboldunuz?

Kaç kez; sabaha kadar gözünüzü kırpmayıp bir çıkış yolu aradınız ama her
defasında duvara tosladınız?

Kaç kez; yalvardınız Allah a onu unutabilmek için her gece; ondan vazgeçebilmek,
gözünüzü her kapayışınızda onu görmemek, yüreğinizin her atışında onu hissetmemek için?

Kaç kez,; uğruna birçok şeyi kaybetmeyi göze aldığınız halde bunu ona söyleyemediniz?

Kaç kez; gecenin bir yarısında eliniz telefonda umutsuzca çalmasını beklediniz
ve telefonun her çalışında yüreğinizi avuçlarınızda hissettiniz?

Kaç kez; hiçbir şeyi umursamayıp kapısına dayanmak ben geldim demek
istediniz ama diyemediniz?

Kaç kez; birini 2 sn olsun görebilmek için haberi olmadan uzaktan onu izlediniz?

Kaç kez; aramayacağınıza söz verip sözünüzü tutamadınız?

Kaç kez; sadece sesini duyabilmek için buz gibi havada titreye titreye
elinizde telefon ve sesinizi duyup da telefonu kapamaması için soğuktan dişlerinizin
birbirine vurmasına engel olmaya çalıştınız?

Kaç kez; dibe vurduğunuzu hissettiğiniz halde bile elleriniz onun ellerini onun sıcaklığını aradı?

Kaç kez; onun üzülmemesi yıpranmaması için ondan vazgeçmeye çalıştınız ve başaramadığınız her an kendinizden nefret ettiniz?

Kaç kez; artık sizi eskisi kadar düşünmediğini tüm olanlara içinizde bulunduğunuz duruma alıştığını ve yokluğunuzu kabullendiğini düşünüp her şeye herkese hayata küstünüz?

Geri