gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

^^ Kaç Kırlangıç Kovaladınız^^

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

^^ Kaç Kırlangıç Kovaladınız^^ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kırlangıç hikayesi....

kırlangıç hikayesi....

kırlangıç ile serçe hikayesi kırlangıç ve serçe hikayesi hikayeleri kırlangıç hikayesi.... hayatını yanlız sürdüren yazar; yine evinde yanlız oturup birseyler karalarken camı tıklanır.. yazar camı acar. karsında bir kırlangıc. - merhaba ben kırlangıc beni iceri alırmısınız. sizinle yasamak istiyorum. der. yazar sasırıp kalmıstır.. biraz düsündükten sonra camı kırlangıcın yüzüne kapatır.....
  2. saat kaç :)

saat kaç :)

bilin bakalım saat kaç???
  3. Kırlangıç ....çok duygusal...

Kırlangıç ....çok duygusal...

Günlerden bir gün, Kırlangıcın bir adama aşık olmuş. Adamın penceresine konup şöyle demiş: "Ben seni çok seviyorum. Lütfen pencereyi açıp beni içeri al da birlikte yaşayalım". Adam cevap vermiş: "Olmaz öyle şey. Sen bir kuşsun. Bir kuş, bir adama aşık olur mu?". Kırlangıç bir süre sonra tekrar gelmiş: "Lütfen pencereyi açıp beni içeri al. Birlikte yaşarız. Hem...
  4. Bir Kırlangıç Hikayesi

Bir Kırlangıç Hikayesi

Bir Kırlangıç Hikayesi Kırlangıcın biri, bir adama aşık olmuş. Penceresinin önüne konmuş,bütün cesaretini toplamış, tüylerini kabartmış, güzel durduğuna ikna olduktan sonra.... Küçük sevimli gagasıyla cama vurmuş. Tık...tık...tık... Adam cama bakmış. Ama içeride kendi işleriyle uğraşıyormuş. Bir meşgulmüş, bir meşgulmüş! Kimmiş onu işinden alıkoyan? Minik bir...
  5. kaç saat?

kaç saat?

ben zamanımın büyük bölümünü burda geçiriyorum siz kaç saat burdasınız? her gün giriyor musunuz?:fırtına::fırtına:

Sayfayı Paylaş