gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Kaç Yaşında Evleneceğim Falı

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

kaç yaşında evlenilmeli kaç yaşında evlenicem evlenmek istiyorum kariyer yaptım yaşım geldi diyorsanız Melekler buyrun falınıza bakın. Kaç yaşında evleneceğinizi bilmezsiniz,ama bu yöntemle öğrenebilirsiniz.Ne kadar doğru bilemem ben inanmıyorum ama denemek istiyorum diyorsanız yapılacakları dinleyin ve uygulamaya geçin.Kaç yaşında evlenicem falı daha önce hiç duymadıysanız uygulayıp öğreneceksiniz.Ne zaman evlenicem falıyla kaç senenizin kaldığını öğreneceksiniz.Ayrıca kaç tane çocuğunuz olacak onuda buyurun buradan öğrenin.Sevgilimle evlenecekmiyim diyorsanız buyrun falınıza bakın. [​IMG]
    Yapmanız gereken şey o kadar zorlayıcı değil.Oldukça kolay olan bu yöntemle isimle aşk falı bakar gibi kaç yaşında evleneceğinizi öğreniyorsunuz.Benimde denediğim bu fal başta beni güldürse de sonradan ciddiye almama neden oldu.Ayrıca isterseniz başkalarını niyet ederek düşünerek onlarında kaç yaşında evleneceğini öğrenebilirsiniz.Bazı kişilerin yapıp uyguladığı ve o yaşına gelince evlendiği söyleniyor.Bakalım deneyelim sizinde tutacak mı?

Yapılması gereken; ilk önce su bardağının 3te 2sini suyla dolduruyorsunuz.Sonra sade bir yüzük bakın kesinlikle taşlı,süslü,yazılı bir yüzük olmasın.Herhangi bir yüzük olabilir.Ben akik yüzüğüyle yaptım.Daha sonra saçınızdan bir telle,eğer saçınız dökülüyorsa saçınızı değerlendirin,ya da siyah bir iple yüzüğü bağlayın.ip fazla uzun olmasın çünkü yüzüğü bardağın üzerinde tam merkezinde tutacaksınız.Suya değdirmeden ortasında oynatmadan sabit bir şekilde bekleteceksiniz.

Daha sonra yüzük kendiliğinden daireler çizerek hareket etmeye,hızlanmaya başlayacak.Yüzüğün bardağa her çarpışında çıkan sesleri sayın.Daha sonra yüzük yavaşlayıp duracak.O zamana kadar ne kadar çarptıysa o yaşta evlenecekmişsiniz.Haydi deneyin görün.Şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Son düzenleme: 27 Ekim 2011
  2. nilyesilim

nilyesilim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    aman evlenenin başı sanki göğe eriyor:)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha haklısın ama aşık kızlar merak ediyor :D

4. eflinece

eflinece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bunu yapıptaa doğru sonuçlar alan oldu mu ki , merk ettmm şimdii bakk hemen deneyecğimm, tşkkrler paylşm içinn:dugun:

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim canım bende çok merak ediyorum eskiden çok yaparlarmış doğru cıkan olmus bende yaptım bakalım sonuc dogrumu :D

6. nofa

nofa Forum Okuru

ben ne zaman evlenecem

7. hulya yilmaz

hulya yilmaz Forum Okuru

bunu 2003 yılında yapmıştık bazıları tuttu bazıları tutmadı:) Esasen tamamen saçmalık olduğunu düşünüyorum

8. ayisigi88

ayisigi88 Forum Okuru

Ben 60 yasindan sonra evlenicem :) ben denedim 60 kusurlu sayilara geldi kapo caldi. Elimde bastonla dugunumde gobek atarim :)

9. sevinç defnee

sevinç defnee Forum Okuru

Bana inandırıcı geldi deneyim bakayim hoşçakalın.:6::yyy:

10. elif efe

elif efe Forum Okuru

Bn yaptim cikiyo annemle babam ne zaman barisacak diye baktim cikti :lele:

11. selin tatli

selin tatli Forum Okuru

Hayir oyle degil onu yaparken bi dua var onu okuyup yapacan

12. pervindemir

pervindemir Forum Okuru

13. ibrahim

ibrahim Forum Okuru

14. gizemdemir

gizemdemir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet benim bildiğimde onu yaparken okunan bir dua var

15. Ya arkadaslar birinci orda dua okunmali ikincisi bunlar 3 harflilerle falan ilgili yani zararli seyler. Allaha dua edin ve Allahin dediyini sabr etmeyi deneyin. ise yariyor

Kaç Yaşında Evleneceğim Falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç yaşında?

kaç yaşında?

kaç yaşındasınız sorusuna 22 yaşında sayılırım cevabını veren bir kişi şu açıklamalarda bulunmuştur: cumartesi ve pazar günleri çalışmayıp dinlendiğim için bu iki günü hesaba dahil etmedim çok stresli olduğum pazartesi günlerinin sayısını ise %50 arttırarak hesapladım. bu kişinin gerçek yaşı kaçtır ?
  2. Kaç yaşınızdasınız

Kaç yaşınızdasınız

İşte size eğlenceli bir pazar testi Sol ayağınızın üzerinde tek ayak durun Sağ bacağınızı dizden bükerek eller kalçada gözler kapalı bakın bakalım kaç saniyede dengede kalabileceksiniz 70 saniye ve üzerinde kalabiliyorsanız biyolojik yaşınız 20...; 20 saniyeden fazla kalamıyorsanız 80.. kafa kağıdınız kaç olursa olsunn:)
  3. Cantuğ Turay Kaç Yaşında

Cantuğ Turay Kaç Yaşında

Cantuğ Turay Kaç Yaşında arkadaşalr merak ettim bu çocuk kaç yaşında acaba oldukça karizma yaşıda genç gibi ama sanki yaşını göstermiyor :S
  4. rihanna kaç yaşındadır

rihanna kaç yaşındadır

Selam.Rihanna kaç yaşındadır acaba, arkadaşımla iddiaya girdik umarım ben kazanırım :S
  5. Kaç yaşında menopoza girilir?

Kaç yaşında menopoza girilir?

Ülkeler ve ırklar arasında genetik, çevresel, beslenme v.b faktörlere bağlı olarak menopozun başlama yaşı değişkenlik göstermektedir. Menopoza girme yaşı genellikle 45-55 yaşlar arasında değişmektedir. Bundan yüz yıl önce şimdikine göre kadınlar ortalama 4-5 yaş daha erken menopoza girmekteydi. Ancak yüz yıl öncesine göre günümüzde genç kızlarda ilk adet görme yaşı (menarş) daha erken olmaya...

Sayfayı Paylaş