gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Kacak cayda domuz kani.

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Van da duzenlenen operasyonda 500 ton kacak cay ele gecirilmis ve bu caylar domuz kani ile renklendirilmis.

2. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ALLAH insanlara vicdan versin ne diylim..

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Domuz mu kanı mı Allahım ya birde Türkiyede banu yapanlar dolandırıcılığı geçtim de o domuz konusunu öte tarafta nasıl hesabını verecekler onu merak ediyorum.

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Mesaj duzenleme paneli acilmadi, ben de alinti ile cevaplayayim dedim:) 5OO degil,1500 tonmus.

5. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekden dogruysa....yaziklar olsun...kalmamis Allah korkusu...para kazanmak için her reziligi yapiyorlar...benim üzüldügüm bu tür haberler de genelde Türkiyeden çikiyor neden bizim insanimiz bu kadar paragöz...

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allahım yaa bu na onca insanın hakkını nasıl ödicekler hiç düşünmüyolar mı acaba...

Kacak cayda domuz kani. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kordon Kani Saklanmasi

Kordon Kani Saklanmasi

KORDON KANI SAKLANMASI Bebek, anne karnındaki yaşamında, göbek kordonu ile anne kanından beslenir. Bu beslenme direk olarak anne damarlarına bağlanarak değil, plasenta (bebeğin-eşi) aracılığı ile olur. Plasenta, bebek ile anne arasındaki besin ve oksijen alışverişini sağlayan bir yapıdır. Doğumdan hemen sonra, görevini tamamlayarak bebekle beraber rahim dışına atılır. Yani doğumdan sonra ne...
  2. Domuz

Domuz

rüyada beyaz domuz rüyada ısırması ısırması görmek beyaz görmek Düşmanla tabir edilir: Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek...
  3. Cay deyince

Cay deyince

Cayi cok sevdigini soyleyen bir adama, yasli bir teyze anlatti Bak oglum, diye basladi soze: Cayin alt demligi evdeki kaynanadir: devamli kaynar durur! Ust demlik evdeki gelindir: Alt demlik kaynadikca o olgunlasir: demlenir! Gelinin Kocasi ise bardaktir: Biraz kaynana doldurur onu, birazda gelin! Cocuklar cayin sekeridir: Tat verirler! Gorumce ise cay sekeridir: Arada bir gelir ve...
  4. Tarcinli Cay!

Tarcinli Cay!

tarcinli cay tarcinin faydalari tarcin siyah cay ve tarcin tarcin cayi konulari burada meleklerim Merhaba Melekler, Ben cayi cok severim, fincan fincan icsem doymam,Bu yuzden cay konusunda damak zevkimin oldukca gelistigine inaniyorum, her cayi begenmem, herkesin demledigi cayi icmem, yada acik cayi icmem, tabiri caizse tavsan kani olacak ve iyi demlenmis olacak benim cayim:) Cayi hic...
  5. Adet Kani Nereden Gelir?

Adet Kani Nereden Gelir?

adet kanı nedir,her ay neden adet olunur,adet kanaması nerden gelir,adet kanı kirli kanmıdır,kaç günde bir adet olunur,adet kanaması hakkında bilgiler Adet (regl, mens) kanı rahim iç tabakasının her adet döngüsü sonunda dökülmesi sonucu oluşur. Bu tabakaya endometrium denir. Adet döngüsünün başlangıcında rahim iç tabakası östrojen hormonunun etkisi ile kalınlaşır buna proliferasyon fazı...

Sayfayı Paylaş