gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kaçamağı gözünden kaçırdı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kaçamağı gözünden kaçırdıHasta olduğu için cenazeye katılmadığını belirten Ortaç, akşam kaçamağını unuttu

Aysel Gürel’in “Benim platonik aşkım” dediği ve yaşamı boyunca Serdar Ortaç ile yakın dost olan Serdar Ortaç, Gürel’in hasta yatağında kutladığı doğum günü partisine davetli olmasına gitmemiş cenazesinde de katılmadığı için eleştirilere maruz kalmıştı.

Bu eleştirilerin daha da arttığını fark eden Ortaç resmi internet sitesinde bir açıklama yaparak Gürel”in cenazesine gribal enfeksiyon yaşadığı için katılamadığı belirtirken bir noktayı atladı. Ortaç hasta olduğunu belirtmesine rağmen cenaze olduğu günün akşamı Nişantaşı’da Lea adlı mekanda yanında bulunan altı bayanla hayli samimi bir şekilde objektiflere yakalanmıştı.
    Serdar Ortaç tarafından yapılan açıklama:

Geçen hafta yakalandığım ağır grip ve yüksek ateş rahatsızlığı sebebi ile Aysel Gürelin cenaze töreninde bulunamadım. Aysel Gürel benim için yüreği en güzel insanlardan biriydi... Yaşam içerisinde bazen çok değer verdiğiniz insanların yanında bedenen bulunamayabilirsiniz, fakat kalben onun yanındasınızdır. Ben sevdiğim insanları hep aklımdaki o neşe dolu halleri ile hatırlamak istiyorum.
    Saygılarımla
    Serdar Ortaç

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Kaçamağı gözünden kaçırdı
    ne deyim ilmemki emeğine sağlık dost kara günde belli olur

3. sondamla

sondamla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kaçamağı gözünden kaçırdı

:):):):):)

Kaçamağı gözünden kaçırdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nişanlınızı Kaçırın

Nişanlınızı Kaçırın

Nişanlınızı Kaçırın Evlenmek için gelinlik alamıyormusunuz..İşte gelinlikçinin önerisi camda yazıyor..:D:D:D
  2. Yeşim Salkım - Kaçamak

Yeşim Salkım - Kaçamak

Kaçamak Yardım etse gün bana Güneş doğmasa Sonsuz olsa bu gece Yarın olmasa Yıllardır ben sensizim Sana hasretim Ölürsemde gam yemem Bu günden sonra Sımsıcak sarıl bana sevgiyle Örtünce gece bizi sev yana yana Yıllardır beklediğim hasretim Bir günlük kaçamağı çok görme bana
  3. Zorla Kaçırdılar

Zorla Kaçırdılar

İzmir'de tekstil firmasında çalışan 16 yaşındaki kızın, 23 gün önce iş arkadaşınca kaçırıldığı iddia edildi.. İzmir'in Menemen ilçesinde oturan ve Çiğli Atatürk Organize Sanayi bölgesindeki bir tekstil firmasında çalışan 16 yaşındaki Dilek E., işyerine gitmek için 5 Haziran günü evden çıktı. Akşam iş çıkışı evine dönmeyen Dilek'i merak eden ailesine çalışma arkadaşları, genç kızın iş...
  4. Fidye için yiğenini kaçırdı

Fidye için yiğenini kaçırdı

Dayısı ve eniştesi tarafından 400 bin Euro fidye için kaçırılan ve 3 gün rehin tutulan çocuk operasyonla kurtarıldı.. İstanbul Okmeydanı'nda ilköğretim okulu öğrencisi O.K., 3 Eylül akşamı teravih namazına gitti. Küçük çocuk namaz bitiminde adres sorma bahanesiyle yanına yaklaşan iki kişi tarafından ağzı kapatılarak, zorla bir otomobile bindirilip kaçırıldı. Yaklaşık yarım saat sonra da...
  5. ilk kaçamak

ilk kaçamak

ilk kacamak lisede kaçamak ünlülere sormuşlar ilk kimi nerede ne zaman öptün diye bakalım cevapları ne olmuş...... ÜNLÜLER İLK ÖPÜCÜKLERİNİ ANLATTI! HERKES GİBİ GÖSTERİ DÜNYASININ ÜNLÜLERİ DE İLK ÖPÜŞME DENEYİMLERİNİ HİÇ UNUTMUYORLAR. KİMİ HEYECANDAN AĞLADIĞINI KİMİ ÖPER ÖPMEZ KOŞARAK KAÇDIĞINI SÖYLÜYOR. İŞTE ÜNLÜLERİN HİÇ UNUTAMADIIĞI İLK DENEYİMLERİ. REESE WITHERSPOON Beşinci...

Sayfayı Paylaş