gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kaçarak evlendim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar ben eşimle birbirimize kaçarak evlendik aslında çok mutluyuz ama ailem kaçtığım için bana ve eşime cephe aldı konuşmak istemiyorlar. Kimleri araya koyduksak olmadı bu durum beni çok üzüyor. Aslında onlarda haklılar biliyorum belkide yaptığım olay yanlıştı ama eşimi çok seviyordum yaşım aileme göre evlilik için küçük olunca vermediler o yüzden kaçmak zorunda kaldım tekrar ailemle barışmak ve birbirimize gidip gelmek istiyorum babam çok katı davranıyor annemse babamdan çekindiği için elinden birşey gelmiyor fikir verin nolur zor durumdayım

Kaçarak evlendim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pamela evlendi!

Pamela evlendi!

Pamela evlendi! Televizyon dizisi Sahil Güvenlik (Baywatch) ile ünlenen Pamela Anderson, Hilton oteller zincirinin varisi Paris Hilton'ın eski sevgilisi Rick Salomon ile evlendi. 40 yaşındaki Anderson, 39 yaşındaki Salomon ile dün Las Vegas'da dünya evine girdi. Anderson'un Valentino marka mini etek ve Salomon'un siyah smokin giydiği törene...
  2. 22 ayda 248 terörist kaçarak devlete teslim oldu...

22 ayda 248 terörist kaçarak devlete teslim oldu...

22 ayda 248 terörist örgütten kaçarak devlete teslim oldu 22 ayda 248 terörist örgütten kaçarak devlete teslim oldu Aktütün baskını ve Diyarbakır'da polis servis aracına yönelik saldırının ardından terörle mücadelede strateji değişikliğine gidilirken, 1 Haziran 2005 tarihinde yürürlüğe giren TCK'nın "Etkin Pişmanlık" yasası kapsamında da 248 teröristin örgütten kaçarak...
  3. Memoli evlendi!

Memoli evlendi!

Ömür boyu mutluluklar:) OYUNCU MEHMET ALİ ALABORA, PINAR ÖĞÜN İLE PERŞEMBE AKŞAMI ANKARA TREN GARI’NDA AİLE BİREYLERİNİN KATILDIĞI NİKÂH TÖRENİ İLE EVLENDİ. Ünlü oyuncu, cumartesi geccesi de İstanbul Sultanahmet’teki tarihi Binbirdirek Sarnıcı’nda dostlarının da katıldığı bir düğün gerçekleştirdi. Çiftin aile dostlarının yanı sıra Gürkan ve Şebnem Uygun, Şevket Çoruh, Haldun...
  4. Abdülhey Evlendi!

Abdülhey Evlendi!

abdülhey, evlendi, kurtlar vadisi, düğünü, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kurtlar Vadisinin ''Abdülhey''i Kenan Çoban nişanlısı Deniz Özkan'la Denizli Polisevi'nde evlendi. Düğüne basın mensupları alınmazken, Polisevi girişinde basın mensuplarına açıklamada bulunan Kenan Çoban, "Çok mutluyuz. Birlikte yuva kurmak için evlendik. Mutlu olacağız" dedi....
  5. Popçu Sami Levi Evlendi!

Popçu Sami Levi Evlendi!

seferad sami levi, sami levi, sami levi haberleri Sevgili melekler, sevilen müzik grubu Seferad'ın eski üyesi Sami Levi dünyaevine girdi. Gruptan ayrılarak müzik çalışmalarına kendi başına devam eden Levi, dans yarışmasında partneri oaln dansçı Demet Şaşamaz ile evlendi. İşte detaylar... 2007 yılında özel bir TV kanalında yayınlanan dans yarışmasında Demet Şaşmaz, Sami Levi'ye dans...

Sayfayı Paylaş