gebe
  1. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kaçık çorap modası:)

Konu, 'Moda Güncel' kısmında fotoğrafçı_esra tarafından paylaşıldı.

Eskiden kacik corapla insan icine cikmak biz bayanlarin en buyuk kabusuydu. 2009 un Araligindan itibaren ise kacik coraplar sokak modasinin en hizli yayilan trendleri arasinda yer aliyor. Lindsay Lohan ve Miley Cyrus'ta unluler dunyasinda bu trendin onculugunu yapiyor.
    Ne dersinizbizlerde çoraplarimizi kaçiralim mi? :D
    [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 3 Ağustos 2010
  2. nurayn

nurayn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu trendi beğenmedim :)

kaçık çorap modası:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008/2009 bayan çorap modası

2008/2009 bayan çorap modası

2008 2009 kış sezonunda yine rengarenk çoraplara fokus olacağız Ekose,, çiçek desenli, puanlı ve dantelli olmak üzere birçok alternatif sizleri bekliyor olacak Renkleri saymıyorum aradığınız neredeyse bütün renkler var, elbise ve uzun gömleklerle kullanılan bu çorapların altına uzun çizme, Ben topuklu pek giymiyorum derseniz bu kışın diğer trend bot modeli olan binici çizmeleri...
  2. erkeklerde parizyen kilotlu çorap modası

erkeklerde parizyen kilotlu çorap modası

parizyen çorap modelleri bence çok iğrenç yaa :D:D erkek dediğin hiç zarif olurmu be :D:D tamam bakımlı erkek iyi hoşda bu kadarıda :D:D Kozmetik dünyası çoktan onlara kapılarını açtı. Önce göz kalemi, sonra rimel, en sonunda da gözaltı kapatıcısıyla bakımlı erkeğin kalbini çalan ürünlere, şimdi bir yenisi eklendi. Ancak bu yenilik bu defa modada kendini gösteriyor. Renk renk külotlu...
  3. Tayt çorap modası başlıyor

Tayt çorap modası başlıyor

ince tayt tayt çorap ince video Günler, aylar, yıllar birbirini nasıl kovalıyorsa moda da modern modayı kovalamaya ve yakalamaya çalışıyor:D Bizler daha yeni çıkan bir modaya alışmaya çalışırken yenisi ce ee der gibi çıkıyor karşımıza:Dİşte o ceee diyen yeni trendlerden biri de ''tayt çorap'' İşte tayt çorap:) Tayt çorap bildiğiniz ince corabın yarımı oluyor yani ayak kısmı yok.Ayak...
  4. Çorap Modası

Çorap Modası

çorap, modası, hangi renk moda, nereden alabilirim, fiyatları, çorap hakkında herşey burada Soket ya da diz altı çorap ve topuklu açık ayakkabıyı bir arada hayal bile edemezken şimdilerde sıkça karşılaşır olduk. Peki, bu modayı takip etmek için neler yapmalı? Burcu Saygı - Geçen yaz sezonunda geliyorum diyen, bu sezonda da hakimiyetini tamamen hissettiren bu trend aslında çok da kolay kabul...
  5. Zarif Külotlu Çorap Modelleri 2014 Modası

Zarif Külotlu Çorap Modelleri 2014 Modası

külotlu çorap modelleri, işlemeli külotlu çoraplar, 2014 külotlu çorap modelleri Sevgili melekler, çoraplarımız çok önemsiz gibi görünse de aslında kıyafetimizi tamamlaması açısından son derece önemli detaylar. Kısa olsun ince olsun çorap sektöü her geçen gün farklılaşmakta ve çeşitlenmekte. Birbirinden renkli ve değişik modelli çoraplar içinden bir çift seçmek hepimizin zoruna gider ve...

Sayfayı Paylaş