gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

kaçıncı hamileliğinizi yaşıyorsunuz?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

9 ay 10 gün ilk bebek

selam kızlar,
    bu kaçıncı hamileliğiniz?

kaçıncı hamileliğinizi yaşıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaçıncı HayaTımı yaŞıyoruM???

Kaçıncı HayaTımı yaŞıyoruM???

reenkarnasyon,reenkarnasyon nedir?,kaç kere doğdum,kacıncı dünyaya gelişim,insan kaç kere dünyaya gelir Deja vu! Kimine göre zaman kırılması, kimine göre beynin aynı iletiyi kısa sürede iki defa göndermesi! Yani, aklın oyunu! Elbette işin keyifli tarafı, daha önce bu hayata geldiğimiz ve “Tanrım, lütfen bana kaybolan yıllarımı geri ver” şeklinde dua edip, kabul görerek her şeyi yeniden...
  2. hamileliğin kaçıncı ayında haftasında doktora gidilmeli

hamileliğin kaçıncı ayında haftasında doktora gidilmeli

Kızlar yeni hamişim daha 19 günlük acaba hamileliğimin kaçıncı haftasından itibaren doktora gitmem gerekiyor. Bu arada bu ilk gebeliğim. Bana dua edin lütfğen.
  3. hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

hamilelikte kasık ağrıları kaçıncı haftada geçer?

Arkadaslar kasik agrilariniz hangi haftada gecti ben simdi 10 haftamdayim ve kasik ari denen birseyim kalmadi neden acaba?????
  4. Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada  başlıyor?

Hamilelik belirtileri kaçıncı haftada başlıyor?

gebelik belirtisi kaçıncı haftada başlar,adetten önce gebelik belirtileri,hamilelik belirtileri nasıl olur,hamile olduğunuzu nasıl anladınız,hamilelik belirtileri hakkında bilgiler hamilelik belirtileri nasıl başlar, Hamilelik belirtileri kaçıncı ayda başlar, Hamilelik belirtileri hakkında bilgi Gebe olduğunuzu ne kadar erken öğrenilirse , gebelik ile ilgili bakıma o kadar erken...
  5. Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Hamilelikte burun kanamasi kaçıncı haftada olur

Merhaba arkadaşlar adetime 10 gün var dün ve bugün burnum da hafif bir kanama oldu yaklaşık 15 gündür de göğüslerimde ağrı var ve bu ağrı hala devam ediyor sizce hamile olabilir miyim bu şekilde benzer belirtiler yaşayan arkadaşlarımdan cevap bekliyorum teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş