gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

kaçtane hastane çıkışı alıcaksınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

hastane çıkışları hastane çantası

Selam kızlar,
    Hastane çantanıza kaç hastane çıkışı koydunuz?
    ben yanıma 4 tane hastane çıkışı almıstım ve hastanede 2 gün kaldım
    Ama sadece 3 ünü kullandım
    siz kaçtane almayı düşünüyorsunuz?

hatiss bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Valla ben doğum yaptığımda hastanede ilkinde 1 gece, ikincisinde 2 gece kaldım ve hastanede kaldığımız sürece iki doğumumda da bebeklerime hastaneye ait kıyafetler giydirdiler. Sadece taburcu olmama 1 saat kala benden kıyafet istediler, o zaman verdik. Yani 1'er tane almıştım :D:D
    Yani bence bu durumu hastaneyle konuşmak lazım. Her hastanenin adeti farklı olabiliyor.

kaçtane hastane çıkışı alıcaksınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çıkış Yok

Çıkış Yok

Gözlerinizi bir küvetin içinde açıyorsunuz ve görünüşe göre bir çıkış yolu yok! burayı tıklayınız
  2. hastane

hastane

Bulaşıcı bir hastalığa yakalanabilirsiniz.Büyük değişikliktir. İş, yer, mevki değişiklikliğidir. Hastane görmek iyi degildir. Hastaneye girdigini gören sehit olur. Bir söylentiye göre, hastaneye girmek günahlarin affedildigine delildir. Hastanede hastalara verilen yemekten yedigini görmek, saglam adamin hasta olacagi-na, hasta ise ölecegine veya iyilesip hastaneden çikacagina isa-rettir....
  3. THY 105 tane uçak alıcak

THY 105 tane uçak alıcak

Türk Havayolları (THY) Yönetim Kurulu, “2009-2023 Filo Projeksiyonu” çerçevesinde uzun menzilli hatlar için 25 adet çift koridorlu, kısa ve orta menzilli hatlar için 50 adet tek koridorlu uçak alınmasını kararlaştırdı. Ayrıca THY Yönetim Kurulu, toplam 75 adet olarak verilmesi planlanan kesin siparişe ek olarak 10 adedi çift koridorlu ve 20 adedi tek koridorlu opsiyonlarla birlikte...
  4. Prematüre Bebeklerde Hastane Çıkışı Bakım

Prematüre Bebeklerde Hastane Çıkışı Bakım

Bu konu evde prematüre bebek bakımı hakkında bilgilere yer vermektedir. Ben de prematüre ikiz annesi olarak bu konu beni ve erken doğum yapan tüm prematüre annelerini yakından ilgilendirdiği için prematüre bebeklerde hastane çıkışı evde bakım hakkında çok önemli bilgileri sizler için paylaşıyorum. 33+2 günlük yaptığım ikiz doğumum da kızımı hemen kucağıma verseler de maalesef oğlum 25 gün...

Sayfayı Paylaş