gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kaçtığım yağmurlar yağıyor üstüme

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Şimdi sana dair sözlerim diken dilime.... Külden ateşe gidiştir seni her hatırlayışım...Gri bulutlar çöreklenmemişti kentimizin üzerine...

Yağmur'a çeyrek vardı...

Arşivlerde çoğalmış resimlerime ,bültenlere düşmüş ismime aldırmadan yürüyordum,kentin puslu akşamlarında...

Aynı yağmurlardan kaçmıştık...

Bir hüzün kavşağında bulmuştuk; ateş-sönmez bu sevdayı...

Acı vardı ceplerimizde ..Fail-i meçhul umutlarımız...

Daha kalın duvarlar örülmemişti gözlerimize....Günler bizim di ,Geceler bizim...

bölüşmüştük herşeyi yağmur yağmamıştı günlerimize...

Filistin senindi,Beyrut benim...ellerinde taşlarla ,çocuklar koşuşurdu ,gözlerinde...

Dağlar benimdi..kentler senin...Bana ulaşmak zordu,sende ise yaşamak...

Biz bunu başarmıştık seninle...sevmiştik birbirimizi,dağlarımızı ,kentlerimizi...sevmiştik ülkemizi...

Birgün atladın dertleştiğimiz çatıdan...ve gittin sonsuzluğa...kalakaldım kanlı meydanlar ortasında ,bir başıma ...yaralı..

o ölümlü kaza sonrası yaralı kalmışlımla ve morg kapılarında bırakarak seni ,sürgün gittim yağmurlar kentine!!!

yoksun yaar!!

kaçtığım yağmurlar yağıyor üstüme...

Şu soluğuyla tenimi dağlayan,hasret rüzgarlarında...SUS a kesmiş yüreğimin,acısı ve yanıtsız kalmış çağrımın köhnemiş sızısıyla, birbaşımayım...

Sesime fidye isteyen duvarların ardında....

Kalın bir duvarla ayıralı beri hayatımı,senden ve yaşamdan...

Hiç bir yanlışlığı bağışlamayan bir mezalimlik içindeyim...

Ey yaar!!

Bilemezsin ne akıllara zarar gecelerdeyim...Bazen kurşun yemiş gibi suskun!!

Bazen bombalanmış bir kent gibi çığlık çığlığa!..

Bilemezsin hüznüme isyan zamanlarımı...

Çocuklar ölüyor gözlerimin ortadoğusunda..Her metresi başka bir yangın gecelerimin...

yoksun yaar!

kaldım imlası bozuk cümlelerin arasında...

sözcüklerim takarrof marka silahına sürülmüş tek bir mermi...

seni düşünmek rus ruleti...şakağımda sensizliğin soğuk namlusu....yüzüm kül!!

nerdesin yaaar!! üşü/yorum...

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaçtığım yağmurlar yağıyor üstüme
    bebgım walla maşallah..okadar guzel yazılar buluyosunkı ..artık ben nedeıcegımı şaşırmaya başladımm.teşekkurle canım benımm

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaçtığım yağmurlar yağıyor üstüme

Çok teşekkür ederim ablam araştırıyorum bazende 2 yazı birleştiriyorum ablam muckxxx

Kaçtığım yağmurlar yağıyor üstüme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaĞmur yaĞıyor şehre

YaĞmur yaĞıyor şehre

Yalnızlığımız alabildiğince, gittikçe bu şehirde sarıyor bizi. Gönlümüz, bu bahar akşamlarında tutuyor sokakları. Caddeler sırılsıklam olmuş, gönüller henüz bahar çiçeklerini açmadı. yağmur yağarken kuşlar da uçmuyor/ uçamıyor. Yeniden ve yerden yükselen çocuk seslerine aşina kulaklar, çınısız kaldı. Yağmur yağıyor şehre ve şehir yağmura koşuyor. Gözler vardır, köşe başlarını bekler:...
  2. niçin yağmur yağıyor ?

niçin yağmur yağıyor ?

. Herhalde siz de haberlerin sonunda hava durumunu merakla izliyorsunuzdur. Acaba yarın yağmur yağacak mı? Şemsiyemi yanıma alayım mı? Yağmur günlük yaşantımızın çok önemli bir parçasıdır. Bazı yerlerde kuraklıktan yağmur duasına çıkılırken, bazı yerlerde de caddelerde sandallarla dolaşılıp, sel basan evlerden, eşyaları kurtarmaya uğraşırlar. Peki nasıl oluyor da başımıza böyle gökten sular...
  3. Yüreğime Yağmur Yağıyor

Yüreğime Yağmur Yağıyor

yağmur yağıyor yağmur başıma tane tane dinle Bazen öylesine aşık oluruz ki sadece uzaktan gördüğümüz biridir. Ama biz imkansızcasına aşık oluruz. O'nu görme arzusuyla yanar gözlerimiz,yüreğimiz. Karşılıksız aşk bu kadar acıtıyorsa eğer, iki kişilik aşk ne yapardı kimbilir...!!! Kocaman bir sessizlikti yaşamlarımız, çoğu zaman kimse birbirinin sesini duymadı, aslında duyuyor dediklerimiz...

Sayfayı Paylaş