gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Kactigin sehir mi, yoksa yüregin mi ?

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Şehir geride kalmıştır ama sevdan aynı yerde durur. Şehri koparıp attığın gibi atamazsın içindeki yaralı sevdayı.
    Bir kez daha gözlerin dolar,
    ardına bakıp geride bıraktığın sevgiliye son bir kez bakarsın.
    Son bir vedadır,yolun sonunda geride kalan.
    Son bir elvedadır,kanayan yürekte tek kalan geriye.
    Yollar gidilir... Şehir geride kalır....
    Ama yara hep kanar.
    Sıcacıktır asla kabuk bağlamaz.
    Vurmuştur bir kere soğuk bir el keskin hançeriyle.
    Sevda girmiştir zehir gibi kanına.
    Şehir geride kalır ama zehir hala kanında akar.
    "Kaçtığın sevgili ya da şehir değildir asla kaçtığın kendi yüreğindir aslında."
    Adı kaçmakta olsa;
    köşede yine seni bekleyen bir sevda ve kanayan bir yara vardır...
    Sorarsın kendine kaçtığın şehir mi yoksa yüreğin mi...

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    "Kaçtığın sevgili ya da şehir değildir asla kaçtığın kendi yüreğindir aslında." çok güzel bir söz tşkleerr

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ahhh ask demekten baska birsey gelmiyor insanin elinden...Rica ederim canim. Söylemeyi unutmadan yazi ALINTIDIR!!!

Kactigin sehir mi, yoksa yüregin mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boyayi mi begenemedin, yoksa boyaciyi mi?

Boyayi mi begenemedin, yoksa boyaciyi mi?

Boyayi mi begenemedin, yoksa boyaciyi mi? Hep hikmetli konusan Lokman Hekim'in derisi siyah, dudaklari da kalinmis. Degerli sozlerini duyan birisi, bir gun bakmis ki, hayalinde buyuttugu Lokman, siyah yuzlu, kalin dudakli biri. Saskinlikla yuzune bakarken Lokman Hekim, adamin icinden gecenleri Allah'in izniyle anlamis olacak ki, sunlari soylemis: - Neden oyle saskin bakiyorsun?...
  2. suç senin mi yoksa benim mi?

suç senin mi yoksa benim mi?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Peki bir geceligine müsait mi yüregin?

Peki bir geceligine müsait mi yüregin?

İçten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin Gözbebeklerinde kendim yerine baskasını gördügüm insan; yalan söylerken bile nasıl bu kadar masum durabiliyordun? Oysa ki sarılırken sana, baska bir tenin soguk kokusunu varmıs bedeninde. Bilmiyordum... içten içe agladıgım onca gecenin hesabını nasıl verebilirsin ki Söyle; en fazla kaç intiharıma sebep...
  4. Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Kalem misiniz yoksa silgi mi?

Hiç düşündünüz mü, kırtasiye malzemesi olsanız ne olurdunuz? Belki kalem gibisiniz; renkli, iz bırakan, sürekli bir şeyler yazan, çizen... Ya da silgi gibisiniz; yazılmış çizilmiş şeyleri beğenmeyip silen... Kimbilir belki defter gibisiniz; koruyan, saklayan, hatırlamasını sağlayan... Kişilik Testleri:Kalem misiniz yoksa silgi mi?
  5. Var misin, Yok musun?

Var misin, Yok musun?

Yurdum insani bazen degil nerdeyse herzaman cok komik olur :) Birazdan asagida gazete haberindeki beyfendi cocuklariyla iddaya girdikten sonra naptigina bakin bi.

Sayfayı Paylaş