gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

KaçTıım YaLnızLıım..GözLerimse Bana AğLıyor..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

KaçTıım YaLnızLıım..GözLerimse Bana AğLıyor..

Kaçtığım yalnızlığım peşimi bırakmıyor..

Bu kaçıncı sen beni terkeden..

bu kaçıncı yalnızlığım..

bu kaçıncı Sen beni mahveden..

Ne yapsam ne etsem fayda etmiyor..
    Kaybedilen geri gelmiyor..

Bu kaçıncı Ben Ben'i terkeden..

Gözlerim bana ağlıyor..
    Bu keder hiç yakışmıyor..

aLıntıdır..

KaçTıım YaLnızLıım..GözLerimse Bana AğLıyor.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Müslüm Gürses - Ağlıyor gözlerim

Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Gençliğim zından oldu ümitler hüsran oldu Ne kötü şansım varmış ayrılık beni buldu Ağlıyor gözlerim sevdim seveli Geçiyor günlerim dertli çileli Yürekten sevmiştim yazık el aldı İÇimde kanayan yaralar kaldı Benim kalbim taş değil ağladığım boş değil Neden ayırdı felek candan sevmek suç değil Yürekten sevmiştim yazık el aldı...
  2. niçin ağlıyorsun ?

niçin ağlıyorsun ?

Küçük bir erkek çocuk annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır" oldu. Küçük çoc...uk büyüdü...
  3. Sana gözlerim değil, Yüreğim…Bedenim...Ağlıyor..!

Sana gözlerim değil, Yüreğim…Bedenim...Ağlıyor..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş