gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

KADER 2008 İllaki Kader

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]
    01.Kader - İllaki
    02.Kader - Gururlu Ol
    03.Kader - Döncem Ben Sana
    04.Kader - Var Mı Be
    05.Kader - Var Mı Be (Remix)

2. DİLEK74

DİLEK74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :kafa::puha:

KADER 2008 İllaki Kader konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  2. Kader.. İllaki kader 2008

Kader.. İllaki kader 2008

kader 2008 kader 01. İllaki 02. Gururlu Ol 03. Döncem Ben Sana 04. Var Mı Be 05. Var Mı Be (Remix)
  3. Kader nickleri

Kader nickleri

kader nickleri Geride bıraktıqım onca saçmalık . Şimdi hep bekledqim şeч huzur , 1 adım uzaqımda . Sade , duru , katkısız , чalansız , чanlışsız , 1 bebek qibi . Tükenmedi umudum . Hissediчorum qüzel olacak herşeч .. Zaman çabuk qeç .. Çabuk qelsin en guzel zamaN Senin virqüllerine meчdan okuчup , keskin bir nokta ile bitiriчorum haчatimda “ sen ” le...
  4. Kaderin oyuncularımıyız?

Kaderin oyuncularımıyız?

yaşam güzel , hergün yeni bir gün hergün yeni şeyler, aslında bazen sadece kaderin esiri olduğumuzu düşünüyorum , yani alnımıza yazılmış herşey biz de yaşıyoruz, tıpkı oyuncular için yazılmış senaryolar gibi... böyle düşünmek de istemiyorum aslında çünkü o zaman kendimi kaderin esiriymiş gibi hissediyorum...
  5. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...

Sayfayı Paylaş