gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kader-ama ben

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Çiçek açmaz bahçelerde yosun bitmez denizlerde Bülbül ötmez bu seherde sonumuz mu geldi acaba

Sen hiç sevmedin ki bu alemde
    Gönlüme taht kurmuşdun
    Yıkdın gittin bir kalemde

Umutsuz aşk derler bunun adına
    Tohumunu ekemezsin
    Yapışdımı bir kere yakana ezipde geçemezsin
    Dedim ya sevmek yürek ister...Yürek
    Sende ne yürek var nede...
    Neyse....

2. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kader-ama ben
    harika ya zaten bu şarkıyı çok seviyorum emeğine sağlık

Kader-ama ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AmA,beN, haLa nEySe

AmA,beN, haLa nEySe

Giden ve dönmeyen, bilen ve asla bildiklerinden şaşmayan, gözleri yaşlı içi boş gibi görünen ama bir o kadar kalbi dolu bir adamsın sen. Bildiğim ama bilmediğimi iddia ettiğim sayısız sonsuzluk birimlerinden biri olsan da her ne kadar, ben seni o bilinmezliğinin içindeki saf benliğinden tanıdım yolların sonuna doğru giderken. Bildiğim ama söylemediğim şeylerin hepsi seni anlatıyordu içimde....
  2. Ama ben biliyorum..

Ama ben biliyorum..

Yaşlı bir bey, sabah evden çıkmış,yolda ilerlerken bir bisikletin çarpmasıyla yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış.Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar... Hemşireler,önce pansuman yapmışlar ve biraz beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kırık ve ya çatlak olup olmadığını inceleyeceklerini söylemişler... Yaşlı bey huzursuzlanmış; ' acelesi olduğunu,...
  3. Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım... Bütün uslanmazlığımla vardım, gönüllüydüm. Acılarımı aşıladım kendime, yine ağladım... Ama ben aşıktım... Yüzünü özledim ama sesini gördüm bütün şımarıklığınla, Sesini özledim kokun geldi doldu içime, Gülüşünü özledim geldi sarıldı boynuma... Ama ben aşıktım... Anılarımı diz boyu çamurdan çıkardım yudum yıkadım, Sonra astım zamanın hüzünlü ipine Kurudu giyindim, bayramlık...
  4. Sadaka, belâyı önler. Ama dua, kaderi değiştirir!

Sadaka, belâyı önler. Ama dua, kaderi değiştirir!

az sadaka çok belayı önler belayı önleyen dua dua neleri değiştirir az sadaka çok önler anlamı belyı ama du kaderi değiştirir Sadaka, belâyı önler. Ama dua, kaderi değiştirir! Vaktiyle bir ateşperest, oğlunu evlendirmektedir. Düğün günü çok koyun ve inek kesilir. Et kokuları mahalleyi sarar. Ancak evin bitişiğinde, Müslüman, dul bir kadın, dört yetimiyle yaşamaktadır. Hepsi de günlerdir...
  5. Ama Ben ÇooooK Aşığımm....

Ama Ben ÇooooK Aşığımm....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş