gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kader -İğde Ağaçları

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

kader iğde ağacları kader iğde ağaçları indir ağacı resmi çeşitleri ağacı bakımı Igde agaclarinin Kokusunu unutmadim ki
    Unutmadim saclarindan önce
    Yüregimi islatan yagmuru
    Sen elimden tutunca
    Firtinalar durulurdu

Ben seni bir anlik degil
    Ben seni bir günlük degil
    Ben seni bir ömür boyu
    Sevdim Gülüm sevdim
    Her zaman sevdim

Gözlerin elmas
    Gibi isledi yüregime
    Simdi sen yoksun diye Eyvahh ahh..
    Yitirdim inan benligimi
    Sen bana dokununca
    Elim ayagim titrerdi

Ben seni bir anlik degil
    Ben seni bir günlük degil
    Ben seni bir ömür boyu
    Sevdim Gülüm sevdim
    Her zaman sevdim

Kader -İğde Ağaçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  2. Ağaç

Ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  3. ağaç

ağaç

Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan, yaprakları dökülmeyen ağaçları görmek dinde sebat etmeye, zenginliğe, uzun ömre ve rızkın devamına delalet eder. Yaprağını ddöken ağaçları görmek -ağacın cinsine göre- sevinç ya da üzüntüye; fakirlik ya da zenginliğe delalet eder. Tanınmayan ağaç endişe ve şiddetle...
  4. Kader.. İllaki kader 2008

Kader.. İllaki kader 2008

kader 2008 kader 01. İllaki 02. Gururlu Ol 03. Döncem Ben Sana 04. Var Mı Be 05. Var Mı Be (Remix)
  5. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...

Sayfayı Paylaş