gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

kader meleğim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

kader meleği [​IMG]

Ey geleceğimin kader meleği
    geçmişimin izlerini geleceğimde istemiyorum
    gittim diyenleri geri,
    dost sandıklarımı
    arkamdan kuyu kazar beklemiyorum
    her bir düşmanımın
    akıttığım gözyaşlarımla boğulduğunu
    görmek yerine
    mutluluğumun ezikliğinde ufalmalarını bekliyorum
    ve.... ben kalbime dokunanı artık
    kalbime dokunup içimi titretsin istiyorum

kader meleğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  2. Kader.. İllaki kader 2008

Kader.. İllaki kader 2008

kader 2008 kader 01. İllaki 02. Gururlu Ol 03. Döncem Ben Sana 04. Var Mı Be 05. Var Mı Be (Remix)
  3. KADER 2008 İllaki Kader

KADER 2008 İllaki Kader

01.Kader - İllaki 02.Kader - Gururlu Ol 03.Kader - Döncem Ben Sana 04.Kader - Var Mı Be 05.Kader - Var Mı Be (Remix)
  4. Kader gerçeği

Kader gerçeği

Allah dilemedikçe siz dileyemezsiniz. Gerçekten Allah, bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir. (İnsan Suresi, 30) California Üniversitesi nörofizyologlarından Prof. Benjamin Libet, 1973 yılında yaptığı deneyler sonucunda tüm kararlarımızın, seçimlerimizin önceden belirlendiğini, bilincin ise herşey olup bittikten yarım saniye sonra devreye girdiğini ortaya koymuştur. Bu durum diğer...
  5. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...

Sayfayı Paylaş