gebe
  1. BaDe16

BaDe16 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

kadere itiraf :)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında BaDe16 tarafından paylaşıldı.

haydi kızlar itiraf edelim :) :) :dans: itirafım var benim kadereeeee :beybi:

2. meinelieber

meinelieber Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    itiraf ediyorum kocama hala sinirliyim ofkeliyim icim icimi yiyor... ama bi yandanda pencerenin onunde oturmus eve gelmesini bekliyorum hatta gelince kavga etmek istiyorum ona bagirmak istiyorum evdeki herseyi kirip dokmek istiyorum... bununla kalmayip bi tokat atmak istiyorum ve ve ve hatta hatta onu yere yatirip üzerinde ziplamak istiyorum bunlari yaparkende hesap sormak istiyorum kadina siddete hayir erkege siddete EVET

3. BaDe16

BaDe16 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    hayırdır sebep ne

4. meinelieber

meinelieber Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    iki gun once tartistik beni cok kirdi ustelik sorumsuz ilgisiz en cokta ilgisiz olmasina kiziyorum

5. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    itiraf ediyorum eski erkek arkadaşımdan nefret ediyordum, surat asmaları, offf, ıyyyyy, şimdi bile midem kalkıyor

kadere itiraf :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. Kader..

Kader..

KADER NEDİR Bir insanın, bir hayvanın, bir şehir veya bir ulusun yeryüzündeki varoluş sürecinde onun yaşamını yönlendiren etkilerin tümüdür. Ancak bizim inceleme alanımızı insanın kaderi oluşturduğu için biz sadece insana yönelik bilgilere ağırlık vereceğiz. Unutulmaması gereken bir noktada şudur ki; bir sokak kedisiyle, bir ev kedisinin, tarih sahnesinde var olmuş şehirler ve ulusların...
  3. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  4. Kader.. İllaki kader 2008

Kader.. İllaki kader 2008

kader 2008 kader 01. İllaki 02. Gururlu Ol 03. Döncem Ben Sana 04. Var Mı Be 05. Var Mı Be (Remix)
  5. kader

kader

kursatotcu Dailymotion'da Herşey Allah'ın dilemesiyle oluyorsa zinada mı böyle oluyor? Allah ne yapacağımızı önceden biliyorsa böyle imtihan olur mu? Allah'ım bizi kötü yola düşürme diye dua ediyormusunuz, ediyorsanız soruyorum; sizi kötü yola düşüren Alah'mı ki böyle dediniz. Hayır şer Allahtan mı, zina yapmak şer mi, zina yapmak Allahtan mı, hani hayır şer Allahtandı? Hanif Dostlar Ana...

Sayfayı Paylaş