gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

'Kadife sesli' İstanbul'da konser verdi...

Konu, 'Kültürel ve Sanatsal Etkinlikler' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

kadife sesli sanatçı kadife sesli sanatçılar ispanyol bayan şarkıcılar şarkıcılar ispanyol kadın şarkıçılar [​IMG] ''Kadife sesli'' lakabıyla tanınan ve romantik şarkılarıyla pek çok kişinin kalbinde taht kuran ünlü İspanyol şarkıcı Julio Iglesias, Kuruçeşme Sortie'de konser verdi. Sinpaş GYO Bosphorus City'nin katkısıyla, İstanbul Boğazı kıyısında açık havada gerçekleştirilen konserde Julio Iglesias, aşk şarkılarını seslendirirken, vokalistleriyle yaptığı danslar da dikkati çekti.

Iglesias, şarkı aralarında İstanbul'un kendisi için birçok aşk demek olduğunu ifade ederek, ''İstanbul'a ilk kez yıllar önce gelmiştim. Sonra birçok kez buraya gelmemin bir tek nedeni vardı; geçirdiğim muhteşem zamanlar ve muhteşem anılar'' dedi.

Iglesias, ''Bu ülkeye aşığım. Siz beni dünyanın en zengin sanatçısı yapıyorsunuz. Konser vermeye ihtiyacım yok ama bu ilgi beni ayakta tutuyor'' diye konuştu.

Konser boyunca aşk yaşamıyla ilgili espriler yapan Iglesias, ''Aşk yaşamım o denli büyük bir efsane ki aynaya çıplak bakamıyorum. Çünkü gerçek korkunç'' diyerek izleyicileri güldürdü.

Konseri sanat, iş ve medya dünyasından çok sayıda sanatsever izledi.
    haber7

'Kadife sesli' İstanbul'da konser verdi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İran’da ilk kez batılı müzisyenler konser verdi

İran’da ilk kez batılı müzisyenler konser verdi

batı müzisyenleri İran’ın başkenti Tahran’da İslam devriminden bu yana ilk kez batılı bir müzik grubu konser verdi. Alman Senfoni Orkestrası’nın konseri ilgiyle izlendi. TAHRAN - İran’ın başkenti Tahran, yıllar sonra batı tarzı bir müzik grubunun konserine sahne oldu. Almanya’dan Tahran’a giden Osnabrück Senfoni Orkestrası başkentte muhteşem bir konser verdi. 60 kişilik orkestrada yer alan...
  2. Kadife

Kadife

Kadife Kadife kumaşın pek çok çeşidi bulunuyor. Koton, ipek, yün ve keten kadifeler gibi… Motiflerine göre farklı biçimlere sahip olanları da var. Koltuk, duvar kaplaması ve perdelerde geniş bir kullanım alanına sahip.
  3. İbrahim Tatlıses, yaklaşık 10 bin kişiye bir konser verdi.

İbrahim Tatlıses, yaklaşık 10 bin kişiye bir konser verdi.

Konya’da bir alışveriş merkezinin açılışına katılan İbrahim Tatlıses, yaklaşık 10 bin kişiye bir konser verdi. Marketin açık otoparkında ... Konya'da bir alışveriş merkezinin açılışına katılan İbrahim Tatlıses, yaklaşık 10 bin kişiye bir konser verdi. Marketin açık otoparkında verilen konserde, büyük izdiham yaşandı. Topluluk arasında zaman zaman kavgalar çıkarken, baygınlık geçiren 5 kişi...
  4. Hadise Mayo ile konser verdi

Hadise Mayo ile konser verdi

hadisenin mayolu hali hadise mayo hadise mayo konser hadisenin mayosu mayolu Güzel sanatçı Hadise konserinde mayo ile sahneye çıkmış...Vücudu bence bu şekilde konser vermesine uygun değil ama siz ne düşünürsünüz bilmem :D:D Önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde konser veren Hadise, şarkılarını seslendirirken bir yandan da yeni klibini çekti. Gece boyunca üç kıyafet değiştiren...
  5. lütfen eş sesli kelime örnekleri verin acil

lütfen eş sesli kelime örnekleri verin acil

Bana acilen eş sesli kelime örnekleri lazım, tekrar dönecem sitenize ne olur yardım edin, teşekkürler şimdiden

Sayfayı Paylaş