gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kadıköy'de sanayi sitesindeki 34 araç yaktılar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İstanbul Kadıköy'de 34 otomobil kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce ateşe verildi. Olay saat 04.00 sıralarındra Kadıköy Göztepe mahallesi Yumurtacı Abdülbey caddesi üzerinde meydana geldi. Kimliği belirsiz kişi yada kişiler, cadde üzerinde bulunan 1'i minibüs 4 otomobili benzin dökerek yaktı.

Otomobillerden yükselen alevler binaları tehdit etmeye başladı. Sokağa dökülen vatandaşlar durumu itfaiye ve polise haber verdi.

Kundakçılar 4 aracı yaktıktan sonra Kadıköy Belediyesi Trafik Hizmetleri'ne ait otoparka yöneldi. Kundakçılar otoparkta bulunan çoğu hurda 30 araca da benzin dökerek yaktı.

Otoparkın bekçisinin olmadığı öğrenildi. Olay yerine gelen Kadıköy, Ümraniye ve Erenköy itfaiyesi yangına müdahale etti. Yangın sonrası araçlar kullanılamaz hale geldi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

internethaber

Kadıköy'de sanayi sitesindeki 34 araç yaktılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanayide kötümserlerin oranı artıyor

Sanayide kötümserlerin oranı artıyor

Merkez Bankası İktisadi Yönelim Anketi sonuçlarına göre, sanayi dalındaki genel gidişat konusunda kötümserler lehine olan seyrin, bir miktar daha artarak devam ettiği gözlendi. Şubat ayında, içinde bulunduğu sanayi dalı hakkında bir ay öncesine kıyasla daha iyimser olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 9,1, daha kötümser olduğunu belirtenlerin oranı yüzde 23,1 oldu. Merkez Bankası,...
  2. arkadaslık sitesi

arkadaslık sitesi

:ang: :ang: :ang: afganistandaki sitede böyleymiş de acaba nasıl seciyorlar hiçbiri gözükmüyoo
  3. Vento 34

Vento 34

vento 34 0212 244 81 34 Faks : 0212 244 81 35 Yer : Beyoğlu Adres : İstiklal Cad. Rumeli Han No:88/7 Beyoğlu Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Visa-Master Park : VAR Web : www.vento34.com Vento 34 2005 yılında 2500 kişilik kapasitesi ile tarihi Rumeli Han`ın terasında hizmet vermeye başlayan Vento 34, İstanbul gece hayatına 8. tepeden muhteşem İsatnbul...
  4. Kadıköy'de silahlı çatışma

Kadıköy'de silahlı çatışma

İstanbul Kadıköy'de sol bir terör örgütü ile polis arasında çatışma yaşanıyor. Kadıköy'de polis ekibine silahlı saldırı düzenledikten sonra bir eve giren kişi ya da kişilerin polise yönelik direnişi sürüyor. Alınan bilgiye göre, Bostancı Emanet Sokak'ta devriye görevi yapan polis ekibine saat 05.30 sıralarında silahlı saldırı düzenlendi. Polisin de ateşe karşılık vermesi üzerine saldırgan ya...
  5. sanayideki olay

sanayideki olay

gecen gun dedemin eski püskü bi skodasi vardi bu bozuldu hadi kız gel dedi nereye dedim sanayiye dedi ya git dedim iste nese dinletemedim bobamda git kız acilirsin butun gun evde pneklionsun dedi nese gittik sanayiye bu icerde ustayla cay iciyolar bi yandanda adam ben isimi yaptimmiydi tam yaprim diyodu dedemle yariliodular bizim külüstürüde kalfasi vardi o yapiyo ben bizm arabanin burnuna...

Sayfayı Paylaş