Kadın _astroloji

Ebrar

Banned
Kadın _astroloji
Kadın - Astroloji

astroloji.jpg
Aşkta mükemmelliği yakalamak elinizde

Özellikle yıllar süren ilişkilerde bu tazeliği ve canlılığı koruyan çiftlerin bunu nasıl başardıklarını merak eder dururuz. Eşine, sevgilisine daha çok yakınlaşmak isteyen ve yıllar boyu heyecanlı ve enerji dolu bir ilişkinin özlemini çekenler bu yazımızda ilişkiye canlılık katacak bazı ipuçları bulacaklar.

Ona ‘seni seviyorum’ deyin…

Mutlu beraberlikler yaşayan çiftlerin hemfikir olduğu başka bir konu da ‘seni seviyorum’un bir ilişkide söylenmesi gereken en önemli cümlelerden biri olduğu. Özellikle de sizi öfkeden deliye çevirdiği günlerde ona ‘olsun ben hala seni seviyorum’ demenin sağlıklı bir ilişkinin en önemli besin kaynağı.(Kadın ve Kadın Sağlığı)

Dürüst olun…

Gerçeği duymak ister misiniz? Mutlu çiftler birbirlerine karşı dürüst davrandıkları için beraberliklerinin sağlam bir temele oturduğunu söylüyor. Bazen gerçekleri dile getirmek zor olabilir fakat böyle zamanlarda her şeyi ona dürüstçe açıklamanın en iyisi olduğunu belirtirken her şeyi tüm çıplaklığıyla gözler önüne sererken ona dokunarak ve sarılarak sevginizi belli ettiğinizde her şeyin ne kadar da farklı bir şekil alabileceğini görebilirsiniz.(Kadın ve Kadın Sağlığı)

Ona güvenin…

Özellikle evliliklerde iki tarafın da birbirine güvenmesi çok önemli. Küçük sırların gizemini çözecek ya da beyaz yalanların peşine düşecek vaktiniz yok. O yüzden de birbirinizin söylediklerine güvenin.(Kadın ve Kadın Sağlığı)

Beraber gülebilmek çok önemli…

Birçok mutlu çift bir şakayı paylaşabildiklerinde aralarında çok derin bir yakınlaşma olduğunu söylüyor.(Kadın ve Kadın Sağlığı)

Onunla arkadaş olun…

Partnerle sevgili olmak kadar arkadaş olmanın da çok önemli. Şunu kabul edelim aşkın ömrü kısadır. Fakat aşık olduğunuz kişiyle aynı zamanda arkadaş olursanız bu kombinasyon ilişkiniz için harikalar yaratabilir.(Kadın ve Kadın Sağlığı)

Onunla iletişim kurun…

Mutlu bir ilişkinin yolu sağlıklı bir iletişimden geçer bunu asla unutmayın. Ona her zaman her şeyi söylemekte zorlanabilirsiniz fakat her konuda mümkün olduğu kadar net olmaya çalışın ve onun sizi anlamasını sağlayın. Yoğun çalıştığı dönemlerde eşinizle iletişimimizin koptuğunu aynı evde yaşayan iki yabancıya dönüştüğünüzden şikayetçisiniz. Bu durumu düzeltmek için yemekte ya da yatarken birbirinize o gün neler yaptığınızı ayrıntısıyla anlatmaya başlayın. İletişim tek taraflı olmuyor. Konuştuğunuz kadar karşı tarafı da dinlemelisiniz.(Kadın ve Kadın Sağlığı)

Karşılıklı saygı çok önemli…

Ona saygı duymak için öncelikle kendinize saygı duymalısınız. Bazı konularda eşinizle çok farklı fikirlere sahip olabilirsiniz. Fakat zamanla ters düştüğünüz konularda kendinizi ifade etmeyi ve fikirlerinizi savunurken birbirinize saygı göstermeyi öğrenebilirsiniz.(Kadın ve Kadın Sağlığı)

Cevap: Kadın _astroloji

.

kutluyorum seni arkadaşım işre formül bu meleklerim tecrübe konuşuyor.kesinlikle hepsine harfiyen abartısız katılıyorum sonuç ne olurda olsun inanın uygulayın zamanla bir bakmışsınız siz tamamen böyle olmuşsunuz....teşekkürler arkadaşım bu kadar güzel bir paylaşım için inanın güzel önerilere birbirimizi teşvik etmeye böyle br zamanda çok ihtiyaç var
.

Geri