gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Kadın beynı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Agir bir hasta hastahanede. Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor. Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor 'Tek yasam sansi var oda beyin nakli. Böyle bir ameliyati ilk olarak deneyecegiz, tabi masraflar hastanin ailesine ait.'Aile, saskin, yorgun, çaresiz...Aralarindan biri 'Peki ama fiyat nedir?' diyor. Degisir diyor cerrah. 'erkek beyni kullanirsak 5000 Euro , kadin beyni kullanirsak 200 euro' Uzun bir sessizlik çökuyor Beyler gülmemeye çalisiyorlar. Hanimlarla gözgöze gelmekten kaçiyorlar. Ama aralarindan biri merakini yenemez ve sorar, 'peki doktor bu fiyat farkinin nedeni nedir?.' Cerrah gülümser.'Eh tabi beyin de, ayni arabalar gibi' der, 'kadin beyinleri ucuz oluyor cunku akillarini çok kullandiklari için... Kullanilmis akil, kullanilmis beyin. Erkek beyni hiç kullanilmamis, sifir km arabalar gibi pahali oluyor!!

2. eyvallah_21

eyvallah_21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işte o an o erkeklerin yüzünü görmeyi çok isterdim harbiden:piha:

Kadın beynı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadin

Kadin

Öperseniz beyefendi DEGILSINIZDIR, Öpmezseniz adam DEGILSINIZ. İltifat edersiniz "YALAN" der, Etmezseniz bırakır GIDER. Her isteğine evet derseniz KAREKTERSIZ olursunuz, Karşı çıkarsanız ANLAYISSIZ. Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der, Az giderseniz küser. İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der, Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar. Kıskanırsınız...
  2. kadınız....

kadınız....

Kaç bin yıldır suskun türkülerimiz..."Adem'in kaburga kemiğinden" türetildik ya,erkeğin eklentisi oldu tüm hayatımız."Elma sevgimiz" cennetten kovdurmuştu ya insanı bir kere,Gayrı bütün kötülüklerin anası,Şeytan'ın öz kardeşiydik...Saçımız uzun aklımız kısaydı ne de olsa.Elimiz hamurlu,eteğimiz eksikti.Kaşık düşmanıydık sofralarda.Dilediğince ekilen tarlalarıydık...
  3. Kadınların beynı güzellıklere daha duyarlı

Kadınların beynı güzellıklere daha duyarlı

Kadınların güzellikleri erkeklerden daha iyi değerlendirdiği belirlendi. Bilim adamları, erkeklerin güzel görüntüleri beyinlerinin sadece bir tarafıyla algıladıklarını, kadınların ise güzel bir şey gördüklerinde beyinlerinin her iki tarafını da kullandıklarını belirttiler. Guardian gazetesindeki habere göre yeni bir araştırmada, resim, fotoğraf gibi objelere bakan insanlara yapılan...
  4. Erkek beynı ıle kadın b eynı arasında ne fark var

Erkek beynı ıle kadın b eynı arasında ne fark var

Agir bir hasta hastanede. Tüm ailesi bekleme odasinda doktorlardan haber bekliyor. Yorgun ve umutsuz bakisli bir doktor çikiyor 'Tek yasam sansi var oda beyin nakli. Böyle bir ameliyati ilk olarak deneyacegiz, tabi masraflar hastanin ailesine ait.' Aile, saskin, yorgun, çaresiz... Aralarindan biri 'Peki ama fiyat nedir diyor ?' 'Degisir' diyor cerrah. 5000 Euro erkek beyni kullanirsak, 200...
  5. kadın....

kadın....

melişlerim canlarım ben bayıldım buna ve sizlerle paylaşmak istedim....umarım begenirsiniz bir bayan bir kadın olmaktan cok gurur duydum.... Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına...

Sayfayı Paylaş