gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Kadın bir günde neler yapar?

Konu, 'Kadınlar' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Melekler bu erkeklerin gözünde ne yapsak yaranamayız hep boş işlerle uğraşıyoruzdur onlara göre.. Kadın neler yapar bir gün boyunca süsü püsü, makyajı bir kenara bırakalım temizlik yönünden düşünelim. Bir kadın sabah kalktığında akşama kadar ne yapar ?
    Birde hikaye ekliyorum ;
    Tam sırası gelmişken :)

Adam akşamüstü eve geldiğinde bahçenin karmakarışık olduğunu görmüş. Çocukları bahçede çamur içinde oynuyormuş. Boş yemek kutuları ve içecekler etrafa saçılmış. Karısının arabası garaj kapısının önünde bir kapısı açık ve yamuk halde duruyormuş.

Evin girişindeki halının bir kenarı kıvrılmış havaya kalkmış ve abajur sehpanın üzerine devrilmiş. Salondaki TV’nin sesi sonuna kadar açık bir halde çizgi film kanalındaymış. Oturma odasında yerler oyuncaklar ve çocuk giysileri ile kaplıymış. Mutfakta lavabo kahvaltı bulaşıkları ile doluymuş.

Kırılmış bir bardağın parçaları masanın altındaymış. Üst kata yöneldiğinde merdivenlerdeki elbiseleri fark etmiş. Telaşla karısının başına kötü bir şey gelmiş olabileceğini ya da hastalandığını düşünerek hızla koşmaya başlamış.

Yatak odasına girdiğinde karısını gecelikle uzanmış kitap okurken bulmuş. Kocasını görünce okuduğu kitaptan başını kaldırmış ve gününün nasıl geçtiğini sormuş.

Adam “Her zamanki gibi” deyip şaşkınlıkla sormuş: “Ne oldu böyle?”

“Sen her gün eve döndüğünde “Bütün gün ne yaptın ki?”demez miydin? Bugün her gün yaptıklarımı yapmadım.”

Ya işte kadın neler yapar nelerde bazıları görmez , anlayamaz..

best_dream, MaWiM ve sudembeyaz bunu beğendi.
  2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    paylasimin icin tsk

4. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler....

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  6. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyy bu kadının bide çalışan olduğunu düşünün :D:D teşekkürler belencimmm.

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok ii yapmış kadın valla ilerde böyle bi sorunum olursa aklımda bulunsun :D:D Paylaşım için tşk cnm...:)

8. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  9. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    süper iyi yapmış arada bizlerinde yapması lazım

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında kadın dediğin akıllı olcak tıpki hikayede ki gibi..

11. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Erkeğe sor ne derler biliyormusunuz"Akşama kadar ne iş yapıyorsun evde ohhh keşke ben senin yerinde olsam yan gelip yatsam ":D

12. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Cok haklısın adminim .. onlara göre kadınlar hiçbir iş yapmıyor ..aslında gayet iyi biliyorlarda işlerine gelmiyor bence..

13. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bazen rahatsız olduğumda bir gün sadece evi ellemiyorum ve yeminle sanki bir ay evi temizlememiş düzenlememiş gibi görünüyor o zaman eşime diyorum ki işte bak sadece bir gün ellemedim aradaki fark anla böylelikle demekki ben evde birşeyler yapıyormuşum diyorum hahaha

Eşim benim evi dağınık yada pis görmeye alışkın olmadığı için günlük yapılan temizlik ve düzeni farkedemiyor haklı olarak:D Ama bir ellemediğim zaman o aradaki kocaman fark bariz bir şekilde ortaya çıkıyor:D

ßeLeN bunu beğendi.
  14. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    süpermiş ellerine sağlık :D

15. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

kadınlar sabh kalkarkalkmaz yataktı evdi kahvaltıydı başlar akşam yine yemek falan kapanışı yapar

Kadın bir günde neler yapar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyumadan önce kadın ne yapar

uyumadan önce kadın ne yapar

KADININ YATMADAN ÖNCE YAPTIKLARI Evli bir çift televizyon seyrediyordu. Bayan “yoruldum, ben yatmaya gidiyorum” dedi. Ertesi gün ev halkı öğle yemeklerinde yemek üzere yanlarında götürmeleri için sandviçler yaptı. Mısır patlatma kabını temizledi, ertesi akşam yemek yapabilmek için buzluktan et çıkardı. Kahvaltıda yenen tahıllı besinlerin ne kadar kaldığına baktı, şeker kabını doldurdu,...
  2. Aldatılan Kadın Ne Yapar

Aldatılan Kadın Ne Yapar

aldatılan kadın ne yapmalı aldatılan kadın ne yapar dinimizde yapmalı hamilelikte aldatılmak islamda meleklerım bakın neler yapmış..aldatılıdıgın duyuncaa.arabayı parçalamış.bence az yapmış ..ben olsamm arabayı degıl neyse yaaa..hıç kımse aldatılmayı haketmez.aldatan olursa da aynen boyle olur.buyrunn bakınn..
  3. aç bir mimar ne yapar ???????

aç bir mimar ne yapar ???????

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

Kocanızı başka bir kadınla yakarlasanız ne yaparsınız?

"Şunu yaparım, bunu yaparım" diye önceden konuşmak aslında bana göre yanlış. Çünkü o anki duruma göre ne yapılacağı kesinlikle saptanamaz. Tabi bu benim nacizane fikrim... :) Sevgili Melek'ler, uluslararası bir araştırma yapılmış ve kadınlara "eşinizi bir başka kadınla yakalarsanız neyaparsınız" diye sorular sorulmuş. Şimdi gelelim o sorunun ülkelere göre değişlen...

Sayfayı Paylaş