gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kadın çıkıntıları

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Kadınları anlatan güzel dizeler. [​IMG]
    Gece kısrak düşlere gebe
    Tütsüler sarmada inceden ruhu

Ateşe tutmuş kırsallarında
    İnlemsel çığlıklar vurur koyaklarını
    Dolaşır tende hasret

Küllendirilmiş ihtiras yığınları
    Patlamaya hazır volkanlar misali
    Göğüs uçlarında ihtilal

Sığmaz yatağına akan arzular
    Dinmez gölgelerine düşen kan taneleri

Sahtekar Sezen şarkıları uğuldarken
    Karışır aydınlığına “sen bana tutsak”
    Dolaşır kasıklarında vurgulu sazlar
    Titrer benliği dokuz sekizlik arpejlerde

Islak saçlarından dökülmede yakamoz
    Kavurmada ay “kadın çıkıntılarını”

Dingin bir Eylül işlemedeyken
    Gizem kutular ardına saklamında aşk

Fasıl tefin klarnet geçişlerinde
    Sevda,

Sus

Pus…

Kadın çıkıntıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadin

Kadin

Öperseniz beyefendi DEGILSINIZDIR, Öpmezseniz adam DEGILSINIZ. İltifat edersiniz "YALAN" der, Etmezseniz bırakır GIDER. Her isteğine evet derseniz KAREKTERSIZ olursunuz, Karşı çıkarsanız ANLAYISSIZ. Çok yanına giderseniz "SIKILDIM" der, Az giderseniz küser. İyi giyinirseniz "ÇAPKINSIN" der, Dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar. Kıskanırsınız...
  2. kadınız....

kadınız....

Kaç bin yıldır suskun türkülerimiz..."Adem'in kaburga kemiğinden" türetildik ya,erkeğin eklentisi oldu tüm hayatımız."Elma sevgimiz" cennetten kovdurmuştu ya insanı bir kere,Gayrı bütün kötülüklerin anası,Şeytan'ın öz kardeşiydik...Saçımız uzun aklımız kısaydı ne de olsa.Elimiz hamurlu,eteğimiz eksikti.Kaşık düşmanıydık sofralarda.Dilediğince ekilen tarlalarıydık...
  3. Kadınım...

Kadınım...

Tanju Okan ın enfes şarkısı mutlaka dinlemenizide öneririm... Eşyalar toplanmış seninle birlikte Anılar saçılmış odaya her yere Sevdiğim o koku yok artık bu evde Sen Kıyıda köşede gülüşün kaybolmuş Ne olur terketme yalnızlık çok acı Bu renksiz dünyayı sevmiştik birlikte Sen kadınım Hatırla o günü karşıki sokakta Seni öptüğümü ilk defa hayatta Kollarımda benim ilkbahar sabahım Sen Sönmüş...
  4. kadın....

kadın....

melişlerim canlarım ben bayıldım buna ve sizlerle paylaşmak istedim....umarım begenirsiniz bir bayan bir kadın olmaktan cok gurur duydum.... Küçük bir erkek çocuk, annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi, çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına...
  5. Kadın..

Kadın..

KADINLARLA İLGİLİ.. Kadınlarla ilgili yapılan en ayrıntılı araştırmaları inceledik ve çok şarşıtıcı sonuçlarla karşılaştık. Bunların içerisinden sizin en fazla dikkatinizi çekecekleri ve sizi şaşırtıcak olanları bir araya getirip sizlere sunamaya karar verdik. İşte o şaşırtıcı sonuçlardan bazıları İş hayatından sağlığa, sosyal yaşamdan cinselliğe kadar çok geniş bir yelpazede kadınlarla...

Sayfayı Paylaş