gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Kadın dediğin böyle olur!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Dünyaca ünlü basketbolcu Tony Parker ile 'Desperate Housewives' dizisinin güzel yıldızı Eva Longoria'nın evlenmelerinin üzerinden bir yılı aşkın zaman geçti. Bugüne kadar ikilinin bu evliliği yürütemeyeceğine dair pek çok yorum yapıldı. Buna başlıca neden olarak; Longoria'nın Parker'ın annesi ile anlaşamaması gösterildi. Ancak ünlü çift, evliliklerinin ilk yılını herkese inat çifte kumrular gibi geçirdi.

EVCİLİK OYUNU GİBİ

Geçtiğimiz günlerde Fransa'nın seçkin gece kulüplerinden L'Etoile'de birlikte görüntülenen ünlü çift, bütün geceyi pistte sarmaş dolaş dans ederek geçirdi. Meraklı bakışlara aldırmadan dans eden ve sık sık öpüşen ikili, bu halleriyle düşman çatlattı. Eva Longoria, mutluluklarının sırrını şu sözlerle özetledi:

Kadın dediğin böyle olur!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk dediğin böyle olur...:'(‏

aşk dediğin böyle olur...:'(‏

sana git dedim yalan aşk dediğin böyle olur sana git dedim yalan yokluğun bende kalan söz dediğin böyle olur aşk Tamamen Yaşanmış Gerçek Bir Hikayedir...Hikaye Uzun Gibi Görünüyor Fakat Yarısına Geldiğinizde Gözyaşlarınıza Hakim Olamıyacaksınız...Böylece Devamını da Okuyacaksınız...Bana İnanmıyormusunuz...? Buyrun Okuyun O Zaman... ÖLDÜR BENİ ANNE bu anlatıcaklarımı,aşık olduklarını...
  2. Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğiniz böyle olur

Erkek dediğimiz böyle olur dimi ama bi bakın hahaha
  3. Erkek dediğin böyle olur...

Erkek dediğin böyle olur...

erkek resmi söz dediğin böyle olur erkek resimleri en güzel Erkek dediğin böyle olur denmiş ve yazılanlar yazılmış ama nerde böyle bir erkek !!! Erkek dediğin, Kadının sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın triplerine girmeyecek.:piha:...
  4. Kadın Dediğin Böyle Olmalı !!!

Kadın Dediğin Böyle Olmalı !!!

kadın dediğin böyle olmalı kadın dediğin böyle oynar Kadınların genellemesini yaparken malesef sadece %10 luk bir kısmı oluşturan televole kızları, ekran biblolarını örnek veriyoruz onlar bizleri temsil etmiyorlar .....Çarpıklaşma ,hatalar biz bayanlarda olduğu kadar erkek toplumunda da var malesef ,ama nedense ilk göze çarpan genellemesi yapılan yargısız infazaa gebe tutulan bayanlar...

Sayfayı Paylaş