gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Kadın Dırdırının Tarihsel Gelişimi:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

kızmaca küsmece darılmaca yok işte kadın dırdırı ve tarihsel gelişimi [​IMG](Bu elbette her kadın için geçerli değil [​IMG] ) ilk çağ [​IMG]
    orta çağ
    yeni çağ
    yakın çağ
    modern çağ ( lütfen resme tıklayın [​IMG])

2. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :))))) ee dırdır olmazssa kim ses çıkarcak

Kadın Dırdırının Tarihsel Gelişimi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyler müjde kadın dırdırı bitio

beyler müjde kadın dırdırı bitio

:melek::cry::m0rphine::yo::hmm::angel:Birlikte olduğunuz kadını seviyorsunuz... Çünkü, o güzel, kültürlü, başarılı, dürüst ve size deliler gibi aşık... Ah bir de dırdırcılığı olmasa! Peki bu durumda ne yapılabilir? Her zaman kadınların geveze oldukları, vıdı vıdı yaparak erkeklerin hayatını kararttıkları ve küçücük bir sorunun üzerine saatlerce söylendikleri iddia edilir. Ama hiçbir kadın,...
  2. Genetiğin Dünyada Ve Türkiyede Tarihsel Gelişimi

Genetiğin Dünyada Ve Türkiyede Tarihsel Gelişimi

Dünyada hayatın başladığı kabul edilen 4.6 milyar yıl önce, DNA(deoksiribonükleikasit) yaşamın hücresel :-):-):-):-)bolik aktivasyonlarını ortaya koyan genetik yapı olarak hizmet etmiştir. "Gen" terimi 1900. yıllara kadar kullanılmamasına rağmen genin fonksiyonu ile olan araştırma 1800 lü yıllarda başlamıştır. Gregor Mendel, Avusturyalı din adamı, manastırının bahçesinde yıllarca...
  3. Engellilerin Eğitiminde Tarihsel Gelişim

Engellilerin Eğitiminde Tarihsel Gelişim

özel eğitimin tarihsel gelişimi ENGELLİLERİN EĞİTİMİ VE TARİHSEL GELİŞİM Değerli okuyucularım, Özel Eğitim’ i bilmek ve tanımak için önce tarihsel gelişimini ve ne mücadeleler verilerek; nereden, nerelere geldiğini; bu gelişmelere hangi alanın daha çok hizmet ettiğini bilmek gerekir. Düşüncesi ile mümkün olduğunca kısaltmaya çalışarak “ÖZEL EĞİTİMİN TARİHİ GELİŞİMİNİ açıklayarak,...
  4. Hatıra Paracılığın Tarihsel Gelişimi

Hatıra Paracılığın Tarihsel Gelişimi

Hatıra Paracılığın Tarihsel Gelişimi Hatıra para basımı, tarihsel gelişim itibariyle madeni para basımından sonra başlamış, onun bir devamı olarak gelişimini sürdürmüş ve 18. yüzyılın sonunda nümismatik bilim dalının kurulmasıyla da bağımsız bir para alanı haline gelmiştir. Tarihteki ilk bilinen hatıra paralardan...
  5. Kadınla erkeğin tarihsel buluşmaları

Kadınla erkeğin tarihsel buluşmaları

Erkekle kadının tarihsel buluşmaları..Neymişiz sonradan ne olmuşuz... Yıl: 1967 Karşıma aniden çıkınca ziyadesiyle şaşakaldım ve çok mütehassis oldum... Nasil bir edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendimi toparlar gibi oldum. Cemalinde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardı... Üstümü başımı toparladım, kendimden emin bir sesle...

Sayfayı Paylaş