gebe
  1. axigirl

axigirl Forum Okuru

Kadin Erkegi uc dakikada anliyor

Konu, 'Çöplük' kısmında axigirl tarafından paylaşıldı.

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre kadınlar bir erkeği gördüğü ilk üç dakika içinde "hayatının erkeği olup olmadığına" karar veriyor.

"Instinct" (İçgüdü) adlı kitap için 3 bin kişi üzerinde yürütülen araştırma, kadınların, erkeklerin bakışlarına, fiziksel görünümüne ve giyimine bakarak üç dakika içinde not verdiğini ve bu konudaki içgüdülerine de güvendiklerini gösterdi. Araştırmaya katılan kadınların yüzde 88'i, bir erkek hakkında edindikleri ilk izlenimlerinin değişmediğini ifade etti. Araştırmada aynı zamanda, kadınların, ukala erkekleri de ilk üç dakika içinde eledikleri de belirlendi.

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    hiç şaşırmadımm cok dogru bir araştırma olmuşş ...

3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bence de çok doğru

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Kadin Erkegi uc dakikada anliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=)

kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=)

Kadının Günlüğü : Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten...
  2. erkege hoş kadına boş gelenler

erkege hoş kadına boş gelenler

Sakal bırakmak, yaka paça dağıtmak, slip mayo, kavga dövüş, zeka gösterisi, no deodorant, futbol, araba ve devlet kurtarma operasyonları.. Sakal-bıyık bırakmak Erkekliğin göstergelerinden biri sayılır. Özellikle de Türk toplumunda... Hatta ergenlikte kılları çıkmayan erkekler, arkadaş çevreleri tarafından ''köse'' olarak adlandırılır ve sanki bu, bir eksiklikmiş gibi kendilerine sunulur....
  3. 2 Erkegin gözünde kadin

2 Erkegin gözünde kadin

2 erkeğin gözünden kadın Bülent, avucunu açmış kendisine doğru elini uzatan adama ters ters baktı. Elli yaşlarında gösteren adam, görmeye alıştığı hırpani kıyafetli dilencilere benzemiyordu. Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yüzü temiz ve sağlıklı görünüyordu. "Sapa sağlam adam gidip çalışacağına dileniyor, belki benden daha zengindir" diye düşündü....
  4. kadın ve erkegin mutlu oldugu seyler:)

kadın ve erkegin mutlu oldugu seyler:)

KADINLARI MUTLU ETME SIRLARI 01. Saçlarını okşa, 02. Yücelt, 03. Şımart, 04. Gözlerinin içine bak, 05. Geleceğe ait planlar yap, 06. Dil dök, 07. Yalvar, 08. Destek ol, 09. Yemeğe götür, 10. Alışverişe götür, 11. Tekneye bindir, 12. Güldür, 13. Zeka oyunları yap, 14. Müzik dinlet, 15. Teşvik et, 16. Teskin et, 17. Affet,...
  5. Hint Mitolojisine göre kadin ve erkegin yaradilisi

Hint Mitolojisine göre kadin ve erkegin yaradilisi

hint mitolojisine göre kadın ve erkeğin yaradılışı KADIN ; Tanri yapragin hafifligini, ceylanin bakisini, günes isiginin kivancini, sisin gözyasini aldi; rüzgarin krarsizligini, tavsanin ürkekligini buna ekledi. Onalrin üzerine kiymetili taslarin sertligini, balin tadini, kaplanin yirticiligini, atesin yakiciligini, kisin sogunu, saksaganin gevezeligini, kumrunun sevgisini katti. Bütün...

Sayfayı Paylaş