Kadın Erkek İlişkilerinde Yaş Farkı Önemli mi ?

Ben bayanım ve sevglimle aramda tam 5 yaş fark var o 21 ben 26. ilişkiye baslarken cok dusundm kendimi cektm uzaklaşmk icin elimdn geleni yaptım ama o beni her sefernde bulup aşkımzın alevlendrdi (bulundugum sehre üni. geçiş bile yaptı uzakta dayanamadgndan). 2mizinde öğrenci olması bu durumda avantaj şuan. benim evin kücügu olmamdan kaynaklanan hala 15 yasındaki karakterim, tavırlarım hala inanmıyor benim 26 yasında olduguma. ailesi modern görüşlü oldgndan hic bir sorun yasamdk bu konuda benm annemde aşka deger verdgi icin olumlu yada olumsuz bir düşünce icinde degl temknli ol,kaptırma kendini diyor.
ben ne diyorum peki ilk sevgilisi olmam cok korkutuyor beni,ilerde mutlak yasanılack son aldatma olayına daha mı yakınız diyorum düşündkce ama bundan önceki 2 arkadslgmda yasları 3 yas benden büyük olan arkadslarım beni aldatmıslardı demekki aldatma yasla olmuyor. aklım karısık bazı seylerde ama allah nasip etmişse olmyck sey yok

mrblar

sevgilim 40 yaşıda ben 27 ve aramızda şu an ufak sorunlar oluyor,evlendigimde daha fazla sorun olurmu diye düşünüyorum ve bundan 5 yıl sonra pişman olurum diye çok korkuyorum..

pekmerak ettim bahsetttiğin bayanla çıkıyormusunuz?eğer çıkıyorsanız sana tavsiyem çok ilerlemeden vazgeç!!!! 9 yaş fark benimde başıma geldi sonumu? hüsran inan iki taraf içinde çok zor :((

Aynıdert ben dede var ben 18 yaşındayım sevdiğim kız 21 yaşında bence yaş farkı önemli deil ama genelde insan lar erkeğin ufak olmasına peksıcak bakmıyo buyüzden çok canım sıkkın ama kız erkek ten 10 yaş küçük olunca aşkın yaşı olmaz diyolar.. :(

Gerçekten 24 mü ? Çünkü fark o kadar olmasa da ben de buna benzer bir şey yaşıyorum ve çok umutsuzum .Çünkü ben 17 yim o 33 .O yaşta bir erkek beni çocuk olarak mı görür ? :(

ben 29 yaşındayım sevdiğim kız 19 evlilik düşünüyoruz aslında kafa olarak tam aradaığım bir insan ama ileride sorun çıkarmı???

Bu konu zor bir durum. Asik olup evlenmeyi hic dusunmeyen biri olarak hep ask-mesk islerinden kacmisimdir. Durum boyleyken kendimden 15 yas kucuk biri karsima cikip adins ask denen duygularin gelismesi beni cok dusunduruyor.

Bu konu zor bir durum. Asik olup evlenmeyi hic dusunmeyen biri olarak hep ask-mesk islerinden kacmisimdir. Durum boyleyken kendimden 15 yas kucuk biri karsima cikip adina ask denen duygularin gelismesi beni cok dusunduruyor.

aşk, kapıyı çalınca mantık pencereden atlıyor , rakamlar sadece abartı seviyorsan ve en önemlisi seviliyorsan gerisi önemli olmuyor.Evlendikden sonra ister küçük olsun isterse büyük aynı hayatı aynı düşünceleri aynı beklentileri paylaşıyorsun.Hayatı avantajlı ya da dezavantajlı yapmak sizin elinizde yani kısaca biriniz çekici nala diğeri çiviye vurursa ne olursa olsun o ilişki biter.en iyisi mutlu olmak mutlu etmek. yaş, kilo gereksiz can sıkıntısı yaratır sadece.

Millet ben 18 yasindayim ve sözlüm 34 yasinda bir 15 sene var aramizda ve her iliskide olan problemleri yasiyoruz arada. Yasin sorun oldugunu bilinc altiniza yerlestirirseniz mutlu olacginiz partnerinizle mutlu olamazsiniz takmayin oyle şeyleri zamana birakin .

Geri