gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=)

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kadının Günlüğü : Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum.

Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var.

Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti giydim. Yemekten sonra, şöminenin karşısına bir şişe kırmızı şarapla uzanacağız.. Eve geldi sonunda. Beni öpüşü biraz soğuktu, aklı başka yerde sanki. Aman Tanrım, yoksa? Tüm cilvelerime rağmen, bana yanaşmadı. Arkadaşlarıyla ne yaptığını sordum, ağzında birşeyler Geveledi. Yemekte biraz keyfi yerine gelir gibi oldu, ama hala dalgın,hala uzak,hala kabuğuna çekilmiş.

Herhalde ÖTEKİNİ düşünüyor.Benden genç mi acaba? İşyerindeki sarışın pazarlama temsilcisi olmasın?

Şöminenin karşısında şarabımızı yudumlarken, artık dayanamadım "neyin var?" diye sordum. Gülümsedi, zoraki bir gülümseme, acı dolu, uzaklık dolu.. "Yok birşeyim" diye geçiştirdi.

O gürül gürül yanan aşkın bu kadar çabuk biteceğine inanamıyorum, daha dün bana ebediyete kadar benimle olmak istediğini söylüyordu. Bugün aramızda iletişim kopukluğu başladı bile.Belki de kilo alıyorum.

Çok mu vır vır yapıyorum? Elini tuttum. Elimi okşadı,ama eller hissiz, parmak uçları soğuk... Stepe başlasam?

Çocuk istesem? Yalan, yalan, yalan. Kendimi kandırmaktan başka bir şey değil bunlar.

Bitti...Bittti...Bitti. Tanrım, ölmek istiyorum. Kendimi son kez onun kollarına attım. Ağlaya ağlaya uykuya dalmışım.

Erkeğin Günlüğü : Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi...

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=)
    :hhh: :hhh: Ellerine sağlık ya, ne kadar hüsnü kuruntucuyuz biz böyle... :hhh:

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

eline sağlık canım ,aynen oyle canım çok kuruntu yapıyoruz bırazda dırdırcıyız herhalde:)

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Erkeğin Günlüğü : Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi...

çokk güzeldiii yaaa emeğine sağlık canımm

5. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=)
    ama bu erkekleri anlamakta çok zor yha insan karısına önem verir fenerbahçeye değil:n028:

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=)

hahaha bu erkekler ne kadar anlayışsız yahuuuu

7. esma-yurtkul

esma-yurtkul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabi aldattıkları anları paylaşacak kadar dürüst olamıyorlar günlüklerinde bile

8. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık çok güzel bir paylaşım gerçekten :D

9. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    süperdii yaa eee erkek şaşmamak lazıım :D

10. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende böleyim işte direk sorsana kendini yiyip bitirceğine :Dellerine sağlık

11. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    galiba öyleyiz ama ben galibayı geçiyorum biraz

12. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  13. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzeldi süperdi yaawwhahahahahaha

14. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    haha süperr ellerine saglik =))

15. minaa

minaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Erkeğin Günlüğü : Öff be, FENERBAHÇE YİNE yenildi. Ama, kuru fasülye güzeldi... :))))) ahhh biz kadınlar..ne kadar kuruntuluyuz yaa:)

kadın günlüğü-erkegin günlüğüü=) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkege hoş kadına boş gelenler

erkege hoş kadına boş gelenler

Sakal bırakmak, yaka paça dağıtmak, slip mayo, kavga dövüş, zeka gösterisi, no deodorant, futbol, araba ve devlet kurtarma operasyonları.. Sakal-bıyık bırakmak Erkekliğin göstergelerinden biri sayılır. Özellikle de Türk toplumunda... Hatta ergenlikte kılları çıkmayan erkekler, arkadaş çevreleri tarafından ''köse'' olarak adlandırılır ve sanki bu, bir eksiklikmiş gibi kendilerine sunulur....
  2. 2 Erkegin gözünde kadin

2 Erkegin gözünde kadin

2 erkeğin gözünden kadın Bülent, avucunu açmış kendisine doğru elini uzatan adama ters ters baktı. Elli yaşlarında gösteren adam, görmeye alıştığı hırpani kıyafetli dilencilere benzemiyordu. Üzerindeki giysiler eski fakat temizdi. Eli yüzü temiz ve sağlıklı görünüyordu. "Sapa sağlam adam gidip çalışacağına dileniyor, belki benden daha zengindir" diye düşündü....
  3. kadın ve erkegin mutlu oldugu seyler:)

kadın ve erkegin mutlu oldugu seyler:)

KADINLARI MUTLU ETME SIRLARI 01. Saçlarını okşa, 02. Yücelt, 03. Şımart, 04. Gözlerinin içine bak, 05. Geleceğe ait planlar yap, 06. Dil dök, 07. Yalvar, 08. Destek ol, 09. Yemeğe götür, 10. Alışverişe götür, 11. Tekneye bindir, 12. Güldür, 13. Zeka oyunları yap, 14. Müzik dinlet, 15. Teşvik et, 16. Teskin et, 17. Affet,...
  4. Kadin Erkegi uc dakikada anliyor

Kadin Erkegi uc dakikada anliyor

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre kadınlar bir erkeği gördüğü ilk üç dakika içinde "hayatının erkeği olup olmadığına" karar veriyor. "Instinct" (İçgüdü) adlı kitap için 3 bin kişi üzerinde yürütülen araştırma, kadınların, erkeklerin bakışlarına, fiziksel görünümüne ve giyimine bakarak üç dakika içinde not verdiğini ve bu konudaki içgüdülerine de güvendiklerini...
  5. Kadın ve erkegın 2 degısık yorumu

Kadın ve erkegın 2 degısık yorumu

Damat: Ah! Nıhayet ruyam gercek oluyor gelın: Senden ayrılmamı ıstermısın? Damat: Hayır! Bu lafı bı daha asla soyleme gelın: Sen bana asıkmısın? Damat: Tabıkıııııııııııı gelın: Benı terk etmeyı dusunurmusun? Damat: Tabı kı hayır gelın: Pekı bana bı opucuk verır mısın? Damat:evet hem yuzune hem gozune gelın:pekı bana bır gun vuracak mısın? Damat: Asla! Ben o tur erkeklerden degılım...

Sayfayı Paylaş