gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kadın Hastalıkları Belirtileri ve Tedavisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Kadın Hastalıkları Belirtileri ve Tedavisi hakkında bilgiler bekliyorum sizlerden

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kadın Hastalıkları Belirtileri ve Tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BEHÇET HASTALIĞI: kimlerde görülür, nedenleri, belirtileri, tanısı ve tedavisi

BEHÇET HASTALIĞI: kimlerde görülür, nedenleri, belirtileri, tanısı ve tedavisi

sırtta çıkan yaralar behçet hastaliği kimlerde görülür sırtta yara behçet hastalığı resimleri hastalığı resimli BEHÇET HASTALIĞI: kimlerde görülür, nedenleri, belirtileri, tanısı ve tedavisi BEHÇET HASTALIĞI İlk olarak 1937 yılında Türk doktor Hulusi Behçet tarafından tanımlanan bu hastalık; vücudun bazı bölgelerinde iltihaplanma şeklinde kendini belli eden müzmin ve kesin tedavisi...
  2. ms hastalığının belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi

ms hastalığının belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi

Komşumun kızında ms olduğundan şüphe ediyoruz. Bugün dr randevusu var, çok en dişeliyiz, ben dayanamadım araştırmak istedim, ms hastalığı ve tedavisi ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ?
  3. Sedef hastalığı neden olur?  Belirtileri ve Tedavisi

Sedef hastalığı neden olur? Belirtileri ve Tedavisi

sedef hastalığı nedir,sedef hastalığı kimlerde olur, sedef hastalığının belirtileri nelerdir,sedef hastalığının tedavisi nasıldır, sedef hastalığı nasıl geçer Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Ana Bilim Dalı uzmanları, “Sedef, beklenmedik bir şekilde ortaya çıkıp kaybolabilir. Bulaşıcı (mikrobik) bir hastalık değildir ve iyileşirken deride iz bırakmaz"...
  4. Kurugöz Hastalığı nedir ? Belirtileri ve tedavisi

Kurugöz Hastalığı nedir ? Belirtileri ve tedavisi

kurugöz hastalığı nedir,kurugöz hastalığının nedenleri,kurugöz hastalığı tedavisi,kurugöz hastalığına ne iyi gelir Toplumda çok sık görülen ve birçok etmenin neden olduğu kuru göz, önemli bir sağlık sorunu olmaya devam ediyor. Uzun süre bilgisayar veya televizyon başında ekrana bakmak, yaşın ilerlemesi, çevresel faktörler, klimalı ortamlar, kontakt lens kullanımı gibi faktörler göz...
  5. Miyelit nedenleri ve tedavisi

Miyelit nedenleri ve tedavisi

Miyelit omurilik iltihabına verilen tıbbi isimdir. Bu durum omuriliğin boyun (servikal) veya sırt (torakal, dorsal) kısmında kısmen veya tam kesit şeklinde ortaya çıkar.Omuriliğin yatayına şekilde tüm kesitte iltihabın olması durumudur. Eğer omuriliğin sadece bir kısmı etkilendiyse, bu durum parsiyel (kısmi) miyelit olarak isimlendirilir.Omurilikte izlenen tüm hastalıklara miyelopati (omurilik...

Sayfayı Paylaş